Koreański zespół BTS wykonał piosenkę z czołówki "Przyjaciół". Wyszło... średnio

27.02.2020 13:17
Koreański zespół BTS wykonał piosenkę z czołówki "Przyjaciół". Wyszło... średnio Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EastNews

Jak brzmi "I'll Be There for You" w wykonaniu popularnego zespołu k-popowego?

Członkowie k-popowego zespołu BTS robią furorę na całym świecie. Ostatnio wzięli udział w programie Jamesa Cordena "Carpool Karaoke", gdzie zaśpiewali między innymi "Circles" Post Malone'a i "Finesse" Bruno Marsa. W pewnym momencie Koreańczycy przyznali, że są fanami serialu "Przyjaciele". Jak się można domyślić, rozmowa szybko przeszła w próbę wykonania słynnej piosenki, która znalazła się w czołówce sitcomu. Okazało się, że "I'll Be There for You" nie jest ich mocną stroną.

"Przyjaciele" - koreański zespół BTS wykonał utwór z czołówki

Siedmiu członków boys bandu z Korei Południowej gościło w samochodzie Jamesa Cordena, jednak wyłącznie jeden z nich - RM - porozumiewa się w języku angielskim. Pełnił zatem rolę tłumacza. W pewnej chwili prowadzący zapytał chłopaka, gdzie nauczył się języka. Ten przyznał, że dobrą znajomość angielskiego zawdzięcza serialowi "Przyjaciele", który oglądał jako dziecko.

- Nauczyłem się dzięki "Przyjaciołom".

- Oglądając serial "Przyjaciele"?

- Mama kupiła mi DVD, wszystkie 10 sezonów. Oglądałem to w kółko. Najpierw z koreańskimi napisami, potem angielskimi, a ostatecznie w ogóle z nich zrezygnowałem. Myślę, że to naprawdę mi pomogło.

- Więc przez kilka lat chodziłeś po prostu po ulicy i krzyczałeś: "MIELIŚMY PRZERWĘ"?

Przeczytaj także

Następnie okazało się, że reszta zespołu również śledziła perypetie szóstki z Manhattanu. Gdy już ustalono, że każdy z pasażerów jest zaznajomiony z serialem, musiało dojść próby zaśpiewania słynnej piosenki przewodniej (start 2:09). Niestety, w przeciwieństwie do innych utworów, "I'll Be There for You" wyszło dość... drętwo i niezręcznie. Cóż, w końcu nie każdy musi być mistrzem we wszystkim.

Zobacz też: Odcinek specjalny "Przyjaciół" zarobi miliard dolarów? To najwyższa kwota w historii telewizji!

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.