Koronawirus pomógł Marvel Studios. Pandemia ułatwiła utrzymanie sekretów w tajemnicy

12.01.2021 11:48
Hawkeye - Hailee Steinfeld na planie serialu Marvela Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

O tym, że Hailee Steinfeld wcieli się w Kate Bishop w serialu "Hawkeye" dowiedzieliśmy się tak późno dzięki pandemii koronawirus. Aktorka zdradziła, że COVID-19 był pomocny w walce ze spoilerami.

Pandemia koronawirusa przejdzie do historii jako zjawisko mające ogromny wpływ na kształtowanie się świata na początku XXI wieku. I chociaż wciąż przynosi dużo negatywnych skutków, nowa gwiazda Marvel Studios dostrzegła również pozytywy - przeciwdziałanie spoilerom i innym tajemnicom związanym z filmami i serialami.

"Hawkeye" - Hailee Steinfeld o pozytywach pandemii koronawirusa

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Marvel Studios planuje wprowadzić nową postać posługującą się pseudonimem Hawkeye. Podobnie jak w komiksach Marvela, łucznika Avengers zastąpi Kate Bishop. Niebawem bohaterka zadebiutuje w nadchodzącym serialu Disney+.

Polecamy

Fani przez wiele miesięcy zachodzili w głowę, kto wcieli się w Kate. I chociaż Hailee Steinfeld była jedną z czołowych kandydatek do roli, przez długi czas miłośnicy MCU pozostawali w niepewności. Doniesienia o angażu Steinfeld potwierdziły się w zasadzie dopiero wraz z rozpoczęciem zdjęć do "Hakweye".

Polecamy

Aktorka w rozmowie z portalem People zdradziła, jak w dobie internetu zachowanie takiego faktu w tajemnicy było w ogóle możliwe. Okazuje się, że bardzo pomocna w utrzymaniu sekretu była pandemia koronawirusa.

Myślę, że w pewnym sensie było to nieuświadomione błogosławieństwo w przebraniu, bo nie mogłam przebywać w pobliżu zbyt wielu ludzi, a trudno było mi zatrzymać tę informację dla siebie.

Steinfeld wyznała, że kiedy świat dowiedział się o jej nowej roli, poczuła dużą ulgę. Dołączenie do MCU to nowy rozdział w karierze młodej aktorki. Odtwórczyni Kate Bishop jest wdzięczna szefom Marvela, że pozwolili jej wcielić się w bohaterkę, która prawdopodobnie będzie przyszłością serii Avengers.

Polecamy

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Są jednak również minusy płynące z ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Faza Czwarta kinowego uniwersum Marvela zaliczyła niemal roczne opóźnienie. W 2020 roku nie ukazała się żadna produkcja Marvel Studios. Obsuwa nie dotknęła szczególnie mocno serialu "Hawkeye", bo jego premiera i tak planowana była na koniec roku 2021.

Polecamy

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie "Hawkeye" trafi na platformę Disney+, ale wieści głoszą o listopadzie 2021. Obecnie trwają zdjęcia do serialu. W rolach głównych, oprócz Hailee Steinfeld zagrają Jeremy Renner, pies Jolt, Vera Farmiga, Florence Pugh, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox oraz Zahn McClarnon.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.