12.03.2020 11:22

„Kosmiczny wykop”. Jest pierwszy zwiastun serialu z Robertem Lewandowskim w roli głównej

Amerykanie mają swój „Kosmiczny mecz”, Polacy chwalą się „Kosmiczny wykop”. Udostępniono właśnie pierwszy zwiastun serialu z Robertem Lewandowskim, który emitowany będzie na antenie TVN i Siódemki.

Robert Lewandowski
foto: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Serial „Kosmiczny wykop” przeznaczony jest dla młodych fanów piłki nożnej. Twórcom udało się przekonać do udziału w projekcie Roberta Lewandowskiego, który w produkcji będzie grał główną rolę.

Atutem animacji ma być promujący familijne wartości charakter – to właśnie on sprawił, że „Kosmiczny wykopem” zainteresował się Lewandowski.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Przeczytaj także Robert Lewandowski w polskim „Kosmicznym meczu”. „Kosmiczny wykop” to 26-odcinkowy serial [WIDEO]

Pierwszy zwiastun pokazuje, jaką wizję serialu ma jego twórca, znany z „Włatcy móch” Bartosz Kędzierski i na jakim poziomie artystycznym stoi „Kosmiczny wykop”.

„Kosmiczny wykop” z pierwszym zwiastunem. Zobacz Roberta Lewandowskiego w akcji

Zwiastun „Kosmicznego wykopu” prezentuje kreskę animacji oraz zarysowuje fabułę serialu, mającego koncentrować się na podkreślaniu wartości przyjaźni, tolerancji i empatii.

Robert Lewandowski zachęca do oglądania serialu takimi słowami:

"

Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne? "

kapitan Tsubasa
kapitan Tsubasa
Przeczytaj także Tsubasa wraca w grze, która wygląda jak kreskówka [WIDEO]

Pierwszy sezon „Kosmicznego wykopu” ma się składać z 26 odcinków. Premiera odbędzie się jeszcze w 2020 roku.

Zobacz także:  Przecieki z "Kosmicznego meczu 2" potwierdzają największy crossover w historii? Jakie postacie wystąpią w filmie? 

Zwiastun zachęcił was do oglądania "Kosmicznego wykopu"?

Tagi: Seriale