11.03.2020 14:59

"Koszmar z ulicy Wiązów" od Netfliksa doczekał się fanowskiego zwiastuna

Fani "Koszmaru z ulicy Wiązów" czekają od dawna na wieści o kolejnej części ukochanej serii horrorów. Na razie muszą zadowolić się fanowskim zwiastunem serialu opartego na hicie Wesa Cravena. 

Koszmar z ulicy Wiązów
foto: materiały promocyjne/Warner Bros.

Zdecydowanie żyjemy w erze Netfliksa i innych platform streamingowych. Nic więc dziwnego, że jeden z fanów "Koszmaru z ulicy Wiązów" uznał, że najlepszym miejscem do wskrzeszenia serii horrorów stworzonych przez Wesa Cravena byłby właśnie tego typu serwis. Pomysł został nawet okraszony zwiastunem serialu grozy opowiadającym o Freddym Kruegerze

"Koszmar z ulicy Wiązów" jako serial Netfliksa?

Żeby była jasność, obecnie nie powstaje żadna wersja kultowego slashera z lat 80. - ani filmowa, ani tym bardziej serialowa. Przynajmniej osoby posiadające do niego prawa, nic oficjalnie o tym nie powiedziały.

Freddy Krueger
Freddy Krueger
Przeczytaj także Powstaje kolejny remake horroru "Koszmar z ulicy Wiązów"?

Niemniej jednak zawsze można puścić wodze fantazji. Tak właśnie zrobił autor kanału YouTube Mindd Kidzag, który powołał do życia fanowską wersję zapowiedzi serialu Netfliksa o Freddym Kruegerze. 

Powyższy trailer został złożony z poprzednich części "Koszmaru z ulicy Wiązów" oraz innych filmów, takich jak "To", "Upiorne opowieści po zmroku" a nawet "New Mutants". Całość ma o wiele bardziej poważny charakter niż oryginał. Posiada jednak specyficzny klimat produkcji Netfliksa, szczególnie tych, w których główną rolę grają nastoletni aktorzy.  

Czy Netflix powinien zrobić serialowy "Koszmar z ulicy Wiązów"?

Robert Englund ma pomysł na własny „Koszmar z ulicy Wiązów”
Robert Englund ma pomysł na własny „Koszmar z ulicy Wiązów”
Przeczytaj także Robert Englund ma pomysł na własny „Koszmar z ulicy Wiązów”

Czy Freddy ponownie nawiedzi koszmary nastolatków? Czy tym razem doczeka się serialowych przygód? Trudno przewidzieć, ale niewykluczone, że niebawem zobaczymy nowe wcielenie "Koszmaru z ulicy Wiązów". 

Zobacz też: "To nie jest OK" - recenzja 1. sezonu serialu od producentów "Stranger Things" 

Tagi: Seriale Koszmar z ulicy Wiązów Netflix Freddy Krueger Wes Craven