19.03.2018 17:28

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” – nowy polski serial CANAL+. Czy będzie jeszcze lepszy niż „Belfer”?

Po ogromnym sukcesie „Belfra” CANAL+ powraca z kolejnym mocnym serialem. A w ramach promocji prezentuje 1. odcinek „Kruka” zupełnie za darmo.

Michał Żurawski
foto: materiały prasowe CANAL+

„Kruk. Szepty słuchać po zmroku” to najnowsza produkcja CANAL+ POLSKA. Podobnie jak w „Belfrze” z Maciejem Stuhrem w tytułowej roli, widzowie będą przyglądać się śledztwu związanemu ze zniknięciem nastolatka, które główny bohater będzie prowadził w swojej rodzinnej, prowincjonalnej miejscowości. W głównej roli wystąpi Michał Żurawski.

„Kruk. Szepty słuchać po zmroku” – oficjalny zwiastun

Serialowy thriller śledzi losy Adama Kruka, inspektora łódzkiego wydziału kryminalnego, który został oddelegowany do Białegostoku – miasta jego dzieciństwa. Na miejscu zaczyna prowadzić sprawę porwania nastoletniego chłopca. Szybko okazuje się jednak, że będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze śledztwem, ale też z mrokami swojej przeszłości.

CANAL+ udostępnił oficjalny zwiastun produkcji:

Prócz Michała Żurawskiego, który wciela się w tytułowego Kruka, na ekranie zobaczymy też Katarzynę Wajdę w roli jego żony oraz Andrzeja Zaborskiego, Annę Nehrebecką, Cezarego Łukaszewicza, Jerzego Schejbala, Marcina Bosaka i Mariusza Jakusa.

Pomysłodawcą i scenarzystą serialu jest Jakub Korolczuk, zaś za reżyserię odpowiada wielokrotnie nagradzany Maciej Pieprzyca. Zdjęcia do serialu zrealizował Jan Holoubek.

Gdzie obejrzeć „Kruk. Szepty słuchać po zmroku”?

Już dziś, w poniedziałek 19 marca 2018 roku o godzinie 19:00, pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany bezpłatnie jako transmisja Facebook Live na fanpage’u Canal+ Polska.

Dzień wcześniej, 18 marca 2018 roku, „Kruk. Szepty słychać po zmroku” zadebiutował na antenie CANAL+. Tam też będzie on standardowo emitowany w niedziele o 21:30. Dostęp do CANAL+ umożliwiają specjalne pakiety nc+, niektórych sieci kablowych oraz serwisu player.pl.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale polskie filmy Kruk. Szepty słychać po zmroku