15.01.2020 14:44

Krystyna Czubówna w serialu Netfliksa. Pojawił się zwiastun "Ziemia nocą"

29 stycznia 2020 roku na Netfliksie zadebiutuje serial dokumentalny "Ziemia nocą". Lektorką produkcji została Krystyna Czubówna.

Krystyna Czubówna
foto: Piotr Molecki/East News

Netflix poza szeroką ofertą seriali i filmów rozrywkowych dba również o produkcje edukacyjne. Na platformie pojawia się szereg ciekawych dokumentów, które przybliżają widzom zagadnienia historyczne, przyrodnicze czy technologiczne. Kolejny zwiastun serialu, który pozwoli widzom zagłębić się w ciekawostki na temat życia na naszej planecie, jest już dostępny.

Krystyna Czubówna w serialu Netfliksa "Ziemia nocą"

Serial "Ziemia nocą" będzie miał swoją premierę 29 stycznia 2020 roku. Produkcja ma przybliżać widzom nieznane oblicza różnych zakątków ziemi oraz zasiedlających je zwierząt. Jak czytamy w opisie serialu:

"

Dzięki zastosowaniu nowej technologii twórcy tego serialu przyrodniczego unoszą zasłonę nocy, odsłaniając ukryte życie natury — od polujących lwów po latające nietoperze. "

Foto: kadr z wideo
Foto: kadr z wideo
Przeczytaj także Jak bardzo polski jest serialowy Jaskier? Zobaczcie zabawne wideo promujące "Wiedźmina"

W zagranicznej wersji miniserialu narratorką jest Samira Wiley - laureatka nagrody Emmy. W Polsce usłyszymy za to głos Krystyny Czubówny, znanej z roli lektorki w podobnych produkcjach. 

Zobacz też: Ukazał się zwiastun nowego serialu grozy od Netfliksa. O czym opowie "October Faction"? 

Tagi: News Seriale Netflix