Krystyna Czubówna w serialu Netfliksa. Pojawił się zwiastun "Ziemia nocą"

15.01.2020 14:44
Krystyna Czubówna w serialu Netfliksa. Pojawił się zwiastun "Ziemia nocą" Fot. Piotr Molecki/East News

29 stycznia 2020 roku na Netfliksie zadebiutuje serial dokumentalny "Ziemia nocą". Lektorką produkcji została Krystyna Czubówna.

Netflix poza szeroką ofertą seriali i filmów rozrywkowych dba również o produkcje edukacyjne. Na platformie pojawia się szereg ciekawych dokumentów, które przybliżają widzom zagadnienia historyczne, przyrodnicze czy technologiczne. Kolejny zwiastun serialu, który pozwoli widzom zagłębić się w ciekawostki na temat życia na naszej planecie, jest już dostępny.

Krystyna Czubówna w serialu Netfliksa "Ziemia nocą"

Serial "Ziemia nocą" będzie miał swoją premierę 29 stycznia 2020 roku. Produkcja ma przybliżać widzom nieznane oblicza różnych zakątków ziemi oraz zasiedlających je zwierząt. Jak czytamy w opisie serialu:

Dzięki zastosowaniu nowej technologii twórcy tego serialu przyrodniczego unoszą zasłonę nocy, odsłaniając ukryte życie natury — od polujących lwów po latające nietoperze.

Przeczytaj także

W zagranicznej wersji miniserialu narratorką jest Samira Wiley - laureatka nagrody Emmy. W Polsce usłyszymy za to głos Krystyny Czubówny, znanej z roli lektorki w podobnych produkcjach. 

Zobacz też: Ukazał się zwiastun nowego serialu grozy od Netfliksa. O czym opowie "October Faction"? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.