Księżna Diana wkracza na scenę. Zobacz klimatyczny zwiastun nowych odcinków „The Crown”

20.08.2020 16:39
Księżna Diana wkracza na scenę. Zobacz klimatyczny zwiastun nowych odcinków „The Crown” Fot. . materiały prasowe Netflix

Księżna Diana oraz premier Margaret Thatcher zawitają w nowym sezonie „The Crown”. Netflix właśnie opublikował klimatyczny teaer 4. serii swojego flagowego serialu.

Serial „The Crown” zadebiutował w 2016 roku i od razu zaskarbił sobie przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili go za intrygujące spojrzenie za kulisy monarchii brytyjskiej i rządów Elżbiety II. Dotychczas wyemitowane trzy sezony serialu, które przyjęto w wielkim entuzjazmem.

Przeczytaj także

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że w 4. sezonie na ekranie pojawi się premier Margaret Thatcher oraz księżna Diana. Teraz możemy po raz pierwszy zobaczyć aktorki wcielające się w te ikoniczne postaci na ekranie. W sieci zadebiutował pierwszy teaser nowego sezonu.

„The Crown” – teaser nadchodzących odcinków

Nowy zwiastun prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„The Crown” – sezon 4 – obsada i ekipa

Dwiema najważniejszymi postaciami nowego sezonu będą Margaret Thatcher oraz lady Diana Spencer. W role wcielą się Gillian Anderson oraz Emma Corrin. W roli Elżbiety II po raz kolejny zobaczymy Olivię Colman. Księcia Filipa znów zagra natomiast Tobias Menzies, a Karola Josh O’Connor.

„The Crown” – kiedy premiera nowego sezonu?

Serial „The Crown” powróci z 4 sezonem już 15 listopada.

Czytaj także: Imponująca obsada nowego filmu Guillermo del Toro. Kogo zobaczymy w nowej wersji „Pinokia”? 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.