09.11.2018 18:49

Kto powinien zagrać młodego Aragorna w serialu "Władca Pierścieni"? [SONDA]

Amazon Studios przygotowuje serial związany z "Władcą Pierścieni" J.R.R. Tolkiena, który prawdopodobnie skupi się na przygodach młodego Aragorna. Postanowiliśmy więc rozpocząć dyskusję na temat tego, kto powinien zagrać słynnego bohatera z Śródziemia.

młody Aragorn - kto go zagra?
foto: kadr z serialu "Outlander", RAI FICTION/Album/EAST NEWS; kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz"; Michael Murdock/Splash News/EAST NEWS; CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News

Choć najnowsza produkcja osadzona w świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena wciąż jest jeszcze w powijakach, w sieci krążą już liczne spekulacje dotyczące fabuły oraz postaci, które pojawią się w serialu "Władca Pierścieni". Do najpopularniejszych teorii należy ta, według której serial "Władca Pierścieni" skupi się na młodości Aragorna. Pomysł ten nie został wprawdzie potwierdzony przez Amazon Studios, jednak przypadł już do gustu fanom dzieł Tolkiena, a nawet skłonił Viggo Mortensena do udzielenia kilku cennych wskazówek swojemu następcy. Postanowiliśmy zatem pociągnąć dalej temat i zapytać Was o wymarzonego aktora do roli młodego Aragorna.

Młody Aragorn w serialu "Władca Pierścieni" - kto go zagra?

W związku z tym, że projekt o roboczej nazwie "serial Władca Pierścieni" wciąż znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji, nie ogłoszono jeszcze castingu do głównych ról, a co za tym idzie - nie znamy oczekiwań producentów wobec potencjalnych odtwórców roli młodego Aragorna. A to daje nam pełne pole do popisu, jeśli chodzi o naszych kandydatów do roli przyszłego króla Gondoru.

Czy młodym Aragornem powinien zostać Sebastian Stan znany całemu światu jako Bucky Barnes z MCU? Czy do roli nadawałby się Richard Madden, który świetnie sprawdza się w historycznym kostiumie (co mogliśmy zobaczyć m.in. w "Grze o tron")? A może lepiej sprawdziliby się nieco mniej popularni Aaron Taylor-Johnson ("Avengers: Czas Ultrona"), Sam Claflin (seria "Igrzyska śmierci") lub Cesar Domboy (który wciela się w Fergusa w serialu "Outlander")?

Aragorn sonda

Głosowanie zostało zakończone. Sprawdźcie wyniki sondy na najlepszego kandydata do roli młodego Aragorna w serialu "Władca Pierścieni"!

Natalia Hluzow
Tagi: Władca Pierścieni Amazon Prime Aragorn