19.09.2017 14:47

Kto zostanie Beast Boyem w serialu „Titans”? Zobacz nagrania z castingów

Najmłodszy z grupy Teen Titans niebawem zostanie wybrany do serialu telewizyjnego o przygodach nieletnich superbohaterów. Kto wcieli się w Beast Boya?

Kto zostanie Beast Boyem w serialu „Titans”? Zobacz nagrania z castingów
foto: dc.wikia.com

Ciąg dalszy kompletowania obsady do serialu „Titans”. Do tej pory twórcy znaleźli odtwórców Dicka Greysona/Noghtwinga (Brenton Thwaites), Raven (Teagan Croft) oraz Starfire (Anna Diop). Czas na kolejnego członka nastoletniej drużyny superbohaterów - Beast Boya. O rolę najmłodszego członka grupy stara się wielu chłopców w różnym wieku. Dzięki portalowi Omega Underground, do sieci trafiły materiały z castingów do roli zmiennokształtnego żartownisia.

W jednym z ostatnich etapów castingu pojawili się Nathan Policarpio, Oliver Adkins, Diego Josef, Zach Heto i Louis Le. Wszyscy poza Josefem są debiutantami. Jesef wystąpił do tej pory w kilku filmach i serialach. Oto kilka z filmów z przesłuchań do roli Beast Boya:

Wczytywanie...
Wczytywanie...

Rozpiętość wiekowa kandydatów jest dość spora. Policarpio to najstarszy z uczestników castingu. Jego przesłuchanie skupia się na genezie postaci, w którą potencjalnie maiłby się wcielać. Wszystko wskazuje na to, że w serialu zobaczymy tradycyjną historię tego bohatera. Beast Boy, czyli Garfield Logan, pojawił się po raz pierwszy w 99 numerze komiksu „Doom Patrol z 1985 roku. Jako dziecko cierpiał na rzadką chorobę. Jedynym lekarstwem było serum pochodzące z zielonej małpy. Środek sprawił, że chłopak stał się zielony i zyskał umiejętność przeistaczania się w dowolne (oczywiście zielone) zwierzę

 Kto wygra casting? Przekonamy się niebawem.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Seriale Teen Titans