Które sceny między Geraltem a Jaskrem były najciekawsze? Gwiazdor "Wiedźmina" odpowiada

17.01.2020 11:00
Które sceny między Geraltem a Jaskrem były najciekawsze? Gwiazdor "Wiedźmina" odpowiada Fot. materiały prasowe Netflix

Joey Batey wypowiedział się na temat swoich ulubionych scen, które Jaskier dzielił z Geraltem.

Joey Batey wciąż promuje "Wiedźmina". Brytyjski aktor wziął już udział w teście z języka polskiego oraz poddał się badaniu polskometrem, udowadniając, że "swój z niego chłop". Teraz udzielił wypowiedzi odnoszącej się bezpośrednio do serialu. Wskazał, które sceny dzielone z Henry Cavillem zajmują szczególne miejsce w jego sercu.

"Wiedźmin" - Joey Batey o ulubionych scenach z Henrym Cavillem

Jedną z najważniejszych relacji w pierwszym sezonie "Wiedźmina" jest dość nietypowa przyjaźń pomiędzy Geraltem a bardem Jaskrem. Nietypowa, bowiem mogłoby się wydawać, że jednostronna. Jaskier biega wokół wiedźmina niczym mały, podekscytowany szczeniaczek, a Geralt tymczasem zdaje się ledwie go tolerować. Było jednak kilka chwil, w których jasno widzimy, że Biały Wilk naprawdę ceni swojego kompana i jedynie dobrze to ukrywa.

Przeczytaj także

Panowie dzielili wspólnie wiele czasu ekranowego, niejednokrotnie doprowadzając nas do śmiechu. Joey Batey, czyli serialowy Jaskier, na pytanie o ulubioną wspólną scenę, nie wskazał jednak żadnej komediowej.

Mówiąc szczerze... do moich ulubionych scen należą te bardziej przyziemne. Momenty, w których odstawiamy cały ten nonsens i improwizacje - których było dużo, bo nie jestem typem człowieka, który trzyma się scenariusza. W szóstym odcinku jest kilka takich scen. Chwile, w których cala ta frywolność i komiczna natura ich relacji gdzieś ulatuje, a oni siedzą i rozmawiają jak prawdziwi przyjaciele. Widać wówczas, jak lata wspólnych podróży i przygód wpływają na facetów, którzy szczerze się kochają - nawet niechętnie, jak ma to miejsce w przypadku Geralta. I myślę, że to była najważniejsza część naszego występu - ukazanie tej lojalności i przyjaźni, do których humor jest jedynie dodatkiem.

Foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix Fot. Foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix

Zobacz też: "Wiedźmin" - w 2. sezonie pojawi się Mark Hamill? Tego chciałaby twórczyni

Joey Batey i Henry Cavill powrócą w swoich rolach w drugim sezonie "Wiedźmina". Prace na planie już ruszyły, co potwierdził sam odtwórca roli Geralta. Nowe odcinki ukażą się w 2021 roku, na platformie Netflix. Przybliżona data premiery jest obecnie niemożliwa do oszacowania.

Zobacz też: "Wiedźmin" - 2. sezon serialu powstanie w Szkocji. Ekipa wyruszyła na poszukiwania miejsc do zdjęć

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.