Które z dzieci Neda Starka przeżyje finał "Gry o tron"? Sean Bean ma swoją teorię

Natalia Hluzow
13.11.2018 11:54
Które z dzieci Neda Starka przeżyje finał "Gry o tron"? Sean Bean ma swoją teorię Fot. materiały promocyjne serialu "Gra o tron"

Aktor, który wcielał się w pamiętną postać Neda Starka, ma pewne przeczucia co do tego, które z jego serialowych dzieci ma największe szanse na przeżycie finału "Gry o tron".

Choć Ned Stark został uśmiercony już w pierwszym sezonie "Gry o tron", dla wielu fanów wciąż pozostaje jednym z najważniejszych bohaterów serialu, a jego zdanie jako nestora rodu Starków nadal ma dla nich bardzo duże znaczenie. Dlatego mimo, iż rola Seana Beana skończyła się w 2011 roku, aktor wciąż podpytywany jest o wydarzenia z Westeros. W jednym z ostatnich wywiadów został poproszony o ocenę, które z dzieci Neda Starka ma największe szanse na przetrwanie w finałowym sezonie "Gry o tron". Kogo wskazał?

Arya Stark przeżyje finał "Gry o tron"?

Zapytany o to, który ze Starków przeżyje finał serialu, Sean Bean potrzebował dłuższej chwili na zastanowienie. Okazało się bowiem, że nie jest jednak aż tak na bieżąco, jeśli chodzi o aktualne losy jego serialowej rodziny, jak mogło się wszystkim wydawać. Na pytanie portalu Mashable odpowiedział:

Kto został? Jon Snow został, prawda? Ale to Arya musi być tą osobą. Tak, Arya przeżyje - może nawet zasiądzie na tronie.

ned stark Fot. foto: kadr z serialu "Gra o tron"

Arya Stark nie raz udowodniła już, że potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji, pokonać o wiele większych i pozornie silniejszych od siebie oraz z zimną krwią pozbawiać życia swoich przeciwników. Jednak czy faktycznie mogłaby zasiąść na Żelaznym Tronie? Zdaniem Seana Beana jak najbardziej. Jednak czy można ufać opinii faceta, który nie wie nawet, które z jego serialowych dzieci nadal żyje? I nie jest chyba świadomy, że Jon Snow tak naprawdę nie jest synem Neda?

Jak potoczą się losy Starków i komu uda się przeżyć finałową bitwę "Gry o tron", przekonamy się w 2019 roku.

Seana Beana już niebawem zobaczymy natomiast w grze "Hitman 2", która już dziś (13 listopada 2018) trafi do sprzedaży w całej Polsce.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.