12.03.2019 12:57

Który sezon "The Walking Dead" jest najlepszy? [SONDA]

Już niedługo zobaczymy zakończenie 9. sezonu serialu "The Walking Dead". Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć sondę, w której pytamy o najlepszy sezon produkcji o żywych trupach.

The Walking Dead
foto: materiały promocyjne

Serial "The Walking Dead" jest obecny na antenie The CW od roku 2010. Doczekał się 9. sezonów i chociaż z roku na rok jego oglądalność spada, wciąż uchodzi za flagowy tytuł stacji. Twórcy zapowiedzieli już, że za kilka miesięcy zobaczymy 10. sezon serialu, a w planach są nie tylko kolejne odcinki przygód ludzi, którzy przeżyli apokalipsę zombie, ale również pełnometrażowe filmy i następne spin-offy. W związku ze zbliżającym się finałem 9. sezonu "The Walking Dead" postanowiliśmy stworzyć sondę, w której pytamy Was o najlepszy sezon produkcji.

"The Walking Dead" - który sezon jest najlepszy?

W ciągu 9 lat na antenie The CW główni bohaterowie przeszli naprawdę dużo. Szczególnie wiele tragicznych wydarzeń miało miejsce w ostatnich sezonach produkcji. Nie tylko widzieliśmy śmierć Carla, ale również zaginięcie jego ojca - Ricka Grimesa.

The Walking Dead
The Walking Dead
Przeczytaj także Jaki serial piracono w 2018 roku najczęściej pod nieobecność „Gry o tron”?

Obecne przygody bohaterów "The Walking Dead" ukazują pozostałych ocalałych, którzy muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem - przerażającymi Szeptaczami. Zanim jednak do tego doszło, widzowie widzieli inne poruszające losy protagonistów "The Walking Dead" - pierwszą grupkę, do której należała rodzina Ricka, wycieczkę na farmę Hershela, pobyt w więzieniu, starcie z Gubernatorem, przerażające doświadczenia w Terminusie, walka o Aleksandrię czy potyczka z Neganem. Który z sezonów "The Walking Dead" jest najlepszy? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie.

Który sezon "The Walking Dead" jest najlepszy?

Wyniki poznamy 19 marca 2019 roku. Na głosy czekamy do godziny 12:00

"The Walking Dead" sezon 10 - kiedy premiera?

Na widzów "The Walking Dead" czekają jeszcze 3 odcinki 9. sezonu. Finał nastąpi z końcem marca 2019 roku. Jak zakończy się pierwsze spotkanie z Szeptaczami? Dowiemy się za jakiś czas. 10. sezon "The Walking Dead" zadebiutuje na początku października 2019 roku.

>>Zobacz też: "The Walking Dead" dostępne na Netfliksie<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead