Który sezon "The Walking Dead" jest najlepszy? [WYNIKI SONDY]

Sergiusz Kurczuk
19.03.2019 14:26
The Walking Dead|undefined Fot. materiały promocyjne

Już niedługo zobaczymy zakończenie 9. sezonu serialu "The Walking Dead". Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć sondę, w której pytaliśmy o najlepszy sezon produkcji o żywych trupach. Która seria zdobyła najwięcej głosów?

Serial "The Walking Dead" powoli zmierza do końca 9. sezonu. Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć sondę, w której zapytaliśmy Was o najlepszą serię historii o żywych trupach. Który sezon wygrał? Początek opowieści o Ricku Grimesie i grupie ocalałych? Potyczka głównych bohaterów z ludźmi Gubernatora? A może doprowadzający do szaleństwa fanów produkcji debiut Negana zakończony cliffhangerem?

Przeczytaj także

"The Walking Dead" - który sezon jest najlepszy?

"The Walking Dead" to chyba najpopularniejsza produkcja telewizyjna o apokalipsie zombie. Przygody głównych bohaterów historii śledzimy już prawię dekadę. Chociaż na przestrzeni czasu widzów ubywa, twórcy serialu nie muszą się obawiać o jego przyszłość, ponieważ wyniki oglądalności nadal są powyżej przeciętnej. W planach są nie tylko kolejne sezony "The Walking Dead", ale również filmy i spin-offy. Który sezon "The Walking Dead" uznaliście za najlepszy?

The Walking Dead

Na trzecim miejscu z 13% głosów znalazł się 2. sezon serialu, w którym bohaterowie znaleźli się na farmie Hershela i poszukiwali zaginionej Sophii. Drugie miejsce ex aequo zajęły 3. i 9. sezon, zdobywając 16% głosów. 21% ankietowanych zagłosowało jednak na 1. sezon "The Walking Dead" i to właśnie on został okrzyknięty przez czytelników Antyradio.pl najlepszą serią "Żywych trupów". Najgorzej ocenionym sezonem (4% głosów) była 7. seria, w której widzowie dowiedzieli się w końcu, kogo uśmiercił Negan.

"The Walking Dead" sezon 10 - kiedy premiera?

Na widzów "The Walking Dead" czekają jeszcze 2 odcinki 9. sezonu. Finał nastąpi z końcem marca 2019 roku. Jak zakończy się pierwsze spotkanie z Szeptaczami? Dowiemy się za jakiś czas. 10. sezon "The Walking Dead" zadebiutuje na początku października 2019 roku.

>>Zobacz też: "The Walking Dead" dostępne na Netfliksie<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.