Kurt i Wyatt Russellowie zagrają główne "ludzkie" role w serialu o Godzilli od Apple TV+

21.07.2022 11:14
Kurt i Wyatt Russellowie zagrają główne "ludzkie" role w serialu o Godzilli od Apple TV+ Fot. Courtesy of Warner Bros. Pictures/East News

Umówmy się - prawdziwymi gwiazdami show będą jednak Godzilla i pozostałe wielkie potworki.

Kurt i Wyatt Russellowie z głównymi rolami w serialu o Godzilli

Po pierwszej rundzie pojedynku między Godzillą a Kongiem, teraz czeka na nas nieco spokojniejszy serial. Apple TV+ szykuje bowiem (we współpracy z Legendary) produkcję "Godzilla and the Titans", do której ruszyły już nawet zdjęcia. Pierwsze dwa epizody zrealizuje Matthew Shakman, który ma na koncie kilka odcinków "WandaVision".

Polecamy

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w obsadzie pojawią się m.in. Anna Sawai, Ren Watabe, Kiersey Clemons, Joe Tippett oraz Elisa Laskowski. Teraz potwierdzono, że główne role zagrają również ojciec i syn: Kurt Russell i Wyatt Russell.

Dla Kurta Russella to będzie pierwsza rola w serialu telewizyjnym od czasu bycia gwiazdą "Hawaii Five-O" w... 1977 roku. Wyatt Russell pojawił się natomiast niedawno w "Falconie i Zimowym Żołnierzu", odcinku "Black Mirror", a obecnie pracuje też nad "Under the Banner of Heaven", więc telewizyjnego doświadczenia ma w bród. Niestety na razie nie wiemy, kogo konkretnie zagrają Russellowie.

Tak brzmi opis fabuły produkcji "Godzilla and the Titans":

Po głośnej bitwie między Godzillą i Tytanami, którzy zrównali z ziemią całe San Francisco i pokazali światu, że potwory są prawdziwe, serial eksploruje podróż po kraju pewnej rodziny i jej koneksje z tajemniczym ugrupowaniem Monarch.

Twórcami "Godzilla and the Titans" są Matt Fraction i Chris Black. Data premiery nie jest znana. Oprócz tego w produkcji jest filmowa kontynuacja "Godzilla vs. Kong" od Adama Wingarda, w której główną rolę zagra Dan Stevens. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.