27.06.2018 15:49

„LA’s Finest”: żeńska wersja „Bad Boys” na pierwszym oficjalnym zdjęciu. Serial trafi na platformę streamingową

Spin-off filmu „Bad Boys 2”, który ukaże losy Syd Burnett i jej nowej policyjnej partnerki, znalazł nowy dom po tym, jak zrezygnowała z niego stacja NBC.

LA Finest
foto: Sebastien Fremont / Starface/EAST NEWS; Stephen Lovekin/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

„LA’s Finest” to tytuł nowej produkcji telewizyjnej nawiązującej do słynnej serii filmów „Bad Boys”. Tym razem nie zobaczymy jednak ani Willa Smitha w roli Mike’a Lowreya, ani Martina Lawrence’a jako Marcusa Burnetta. Niezatytułowany początkowo serial będzie opowiadał o siostrze Marcusa (Gabrielle Union), którą widzowie mieli okazję poznać w filmie „Bad Boys II”, oraz o jej nowej policyjnej partnerce – Nancy McKennie, w którą wcieli się Jessica Alba.

„LA’s Finest” – żeński spin-off „Bad Boys II” trafił do Charter Communications

Serial początkowo zamówiła stacja NBC, jednak zrezygnowała z produkcji. Teraz seria trafiła pod skrzydła Charter Communications jako pierwsza produkcja oryginalna ich platformy Spectrum. Pojawiło się też pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające główne bohaterki „LA’s Finest”.

LA Finest

Pierwszy sezon „LA’s Finest” będzie składał się z 13 odcinków i ukaże losy Syd Burnett, której po przeprowadzce do Los Angeles przydzielono nową partnerkę, Nancy, która wraz z mężem wychowuje dwójkę dzieci. Niezależna Syndey i odpowiedzialna Nancy początkowo nie znajdują wspólnego języka, jednak wkrótce okazuje się, że łączy je profesjonalizm w podejściu do pracy oraz nietypowa przyjaźń.

Scenariusz „LA’s Finest” napisali Brandon Sonnier i Brandon Margolis, którzy wraz z Pam Veasey pełnią także role showrunnerów serialu. W obsadzie, poza Albą i Union, znaleźli się Ernie Hudson jako Joseph Burnett, Ryan McPartlin jako Patrick McKenna, a także Zack Gilford i Duane Martin.

Jak wynika z opisu, serial będzie więc nie tylko spin-offem „Bad Boys”, ale i żeńską wersją filmowej serii. Czy aktorkom powiedzie się w tej sytuacji lepiej niż gwiazdom „Ocean’s 8”? Przekonamy się już niebawem. Serial ma zadebiutować na platformie w 2019 roku. Nie wiadomo, kiedy (i czy w ogóle) produkcja trafi do Polski. 

W styczniu 2020 roku powrócą natomiast oryginalni (nieco starsi, ale nadal niegrzeczni) Burnett i Lowrey w filmie „Bad Boys For Life”. W ich role ponownie wcielą się Will Smith i Martin Lawrence. 

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Bad Boys 2 LA's Finest