Laleczka Chucky dostanie własny serial. Twórca postaci pokazał teaser produkcji

Sergiusz Kurczuk
25.06.2018 13:21
Laleczka Chucky|undefined Fot. kadr z filmu Laleczka Chucky

Demoniczna laleczka Chucku znowu będzie mordować. Tym razem na ekranie telewizorów. Don Mancini zapowiedział nadchodzący serial, będący bezpośrednią kontynuacją serii horrorów.

Pod koniec 2017 roku ukazał się 7. film opowiadający o zabójczej zabawce - laleczce Chucky, zatytułowany „Cult of Chucky”. Twórcy zapowiedzieli, że powstaną kolejne krwawe przygody czerwonowłosej kukły, ale tym razem widzowie będą oglądać je w formie serialu. O przedsięwzięciu zrobiło się cicho, ale pod koniec czerwca 2018 roku zapowiedziano, że w przeciwieństwie do ofiar opętanej lalki serial żyje i ma się dobrze. Jego nadejście zapowiedział sam Don Mancini, który w 1988 roku stworzył postać i napisał scenariusz do wszystkich części słynnego horroru

Serial „Laleczka Chucky” - teaser

Na Twitterze filmowca pojawił się wpis, oficjalnie potwierdzający, że już niedługo fani serii będą mogli rozkoszować się nowymi krwawymi mordami Chucky'ego. Mancini wrzucił na swój profil krótką animację, która zwiastuje nadejście pierwszego serialu o morderczej zabawce. 

W tweecie filmowca pojawia się tytuł, twarz głównego bohatera i żartobliwy podpis: „Prosimy nie regulować odbiorników”. Jak wynika z wcześniejszych zapowiedzi, serial nie będzie rebootem, tylko bezpośrednią kontynuacją 7 filmów z ostatnich 30 lat. Prawdopodobnie w telewizyjnej wersji zobaczymy więc, co stało się po wydarzeniach z horroru „Cult of Chucky”. Produkcją serialu zajmie się David Kirschner. Na razie nie wiadomo kiedy „Child’s Play: The Series ” trafi na ekrany telewizorów. 

Będzie to pierwsza od czasów „Koszmarów Freddy'ego” próba przeniesienia słynnego slashera na język telewizyjny. Czy się uda? Musimy zachować czujność i uzbroić się w cierpliwość. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.