Laleczka Chucky gotowa do zabijania w pierwszym zwiastunie serialu grozy

17.07.2020 08:44
Laleczka Chucky gotowa do zabijania w pierwszym zwiastunie serialu grozy Fot. United Archives/East News

W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź serialu o słynnej laleczce Chucky. Twórcy zdradzili, kiedy produkcji grozy zadebiutuje na małych ekranach.

Nadciąga stary, niebezpieczny przyjaciel! Już niedługo fani horrorów będą mogli obejrzeć nowe makabryczne przygody laleczki Chucky. Tym razem w formie serialu. Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź nadchodzącej produkcji.

Laleczka Chucky - pierwszy teaser serialu

Mit laleczki Chucky ciągnie się od lat 80. i pierwszego filmu, w którym zadebiutowała ta mordercza zabawka. Z biegiem lat powstawały kolejne, coraz bardziej absurdalne i kampowe części serii grozy. W 2019 roku zadebiutował nawet kinowy reboot z Markiem Hamillem w roli tytułowej, ale nie oszukujmy się - nic nie zastąpi ducha oryginału.

Przeczytaj także

Z tego powodu twórca serii - Don Mancini postanowił kontynuować losy ducha seryjnego mordercy, który zalągł się w niepozornej zabawce i wraz z Syfy i USA Network powołać do życia serial o Chuckym. Praca nad tytułem wre od kilkunastu miesięcy i twórcy w końcu postanowili podzielić się pierwszym owocem swoich zmagań - teaserem serialu "Chucky".

Zapowiedź nie zdradza zbyt wiele na temat fabuły, ale nie oszukujmy się - to nie wątki fabularne sprawiają, że rzesze fanów kina grozy pokochały Chucky'ego. Jedno jest pewne - laleczka nadal żyje i jest gotowa do kolejnej krwawej rzezi, o czym świadczy trzymany w dłoni nóż i upiorny śmiech głównego bohatera.

Przeczytaj także

Wydarzenia ukazane w nadchodzącym serialu przybliżono pokrótce w oficjalnym streszczeniu "Chucky'ego".

W nowym serialu telewizyjnym "Chucky" zobaczymy, jak staroświecka laleczka Chucky trafia na podmiejską wyprzedaż garażową w idyllicznym amerykańskim miasteczku, które stanie się samym centrum chaosu, gdy serie przerażających morderstw wyłonią na jaw hipokryzję i sekrety jego mieszkańców. W międzyczasie pojawią się wrogowie i sprzymierzeńcy z przeszłości Chucky'ego, by zdradzić prawdę stojącą za zabójstwami, opowiadając nieznaną dotąd historię demonicznej lalki, która ze zwykłego dziecka stała się słynnym potworem.

Zapowiedź zdradza też datę premiery "Chucky'ego". Niestety brak jakichkolwiek konkretów. Wiemy jedynie, że serial zadebiutuje jednocześnie na Syfy i USA Network w roku 2021.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Laleczka Chucky", "Koszmar z ulicy Wiązów", "Sharknado" - czy słynne horrory dzieją się w tym samym uniwersum?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.