"Legends of Tomorrow" - John Constantine przestanie się pojawiać w serialu!

27.07.2021 10:54
"Legends of Tomorrow" - John Constantine przestanie się pojawiać w serialu! Fot. materiały prasowe/Warner Bros. TV

Niestety, jeśli tak jak my byliście fanami Johna Constantine'a w serialu "Legends of Tomorrow", to musicie się obejść smakiem - Johnny Boy nie pojawi się w 7. sezonie produkcji.

Constantine nie pojawi się w 7. sezonie Legends of Tomorrow

Matt Ryan, który wcielał się w Johna Constantine'a w serialu "Legends of Tomorrow" od 3. sezonu, powoli żegna się z antybohaterem DC Comics. Według informacji Deadline, Constantine zakończy swoją przygodę w popularnej produkcji w 6. sezonie. Na szczęście Matt Ryan nigdzie się nie wybiera.

Polecamy

Serial doczekał się swojego panelu na Comic-Con@Home w niedzielę 25 lipca 2021 roku. To wtedy dowiedzieliśmy się od producenta wykonawczego i współtwórcy serialu Phila Klemmera, że Matt Ryan powróci w 7. sezonie jako ekscentryczny naukowiec Dr. Gwyn Davies. Ma być "jedyną nadzieją" na rozwiązanie problemów drużyny w kolejnej serii odcinków.

Co ciekawe, Amy Louise Pemberton, która udzielała głosu Gideon, czyli sztucznej inteligencji obecnej na pokładzie Waveridera, tym razem będzie grała "ludzką" wersję tej postaci. Tym samym dołączyła do głównej obsady produkcji.

Oczywiście powód dla zniknięcia Constantine'a jest prosty - w produkcji jest reboot od J.J. Abramsa i Warner Bros. TV. Ten ma zadebiutować na HBO Max i być znacznie "mroczniejszą" i "nową" wersją przygód Johnny'ego. Istnieje też możliwość, że główną rolę zagra aktor czarnoskóry.

Polecamy

Na temat zakończenia przygody z Constantine'em wypowiedział się sam Matt Ryan:

Jak pewnie wszyscy doskonale wiemy, koniec końców, John Constantine zawsze będzie przechodził przez życie samotnie. Nadszedł czas na to, by on pożegnał się z Legendami, a ja żebym pożegnał się z Johnem. Cieszę się, że zagram kogoś innego i będę mógł znowu wykreować nowego bohatera.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun pozostałych odcinków 6. sezonu "Legends of Tomorrow":

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.