"Locke & Key" - oto zwiastun 2. sezonu popularnego serialu o bohaterach

07.10.2021 11:44
"Locke & Key" - oto zwiastun 2. sezonu popularnego serialu o bohaterach Fot. materiały prasowe/Netflix

W sieci pojawił się niedawno zwiastun 2. sezonu serialu "Locke & Key", czyli adaptacji komiksów od Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza. Zobaczcie wideo poniżej.

Locke & Key - zobaczcie zwiastun nowego sezonu produkcji

Gdy ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, rodzeństwo Locke’ów wraz z matką przeprowadza się do rodzinnego domu znanego jako Key House, który okazuje się pełen magicznych kluczy, prawdopodobnie powiązanych ze śmiercią mężczyzny.

Polecamy

Dzieci zaczynają poznawać różne klucze i ich unikalne właściwości, ale budzą przy tym tajemniczego demona, który nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć klucze.

Polecamy

Serial "Locke & Key" autorstwa Carltona Cuse’a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") to tajemnicza opowieść o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych. 

W sieci pojawił się właśnie zwiastun 2. sezonu "Locke & Key", który możecie zobaczyć poniżej:

Serial stanowi adaptację bestsellerowej serii komiksów autorstwa Joe Hilla i Gabriela Rodrígueza wydawanej przez IDW Entertainment. Premiera 2. sezonu "Locke & Key" odbędzie się już 22 października 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.