"Loki" - Tom Hiddleston obiecał, że serial odpowie na wszystkie pytania fanów
18.09.2019 14:47
"Loki" - Tom Hiddleston obiecał, że serial odpowie na wszystkie pytania fanów Fot. shutterstock.com

W sieci niedawno pojawił się wywiad z Tomem Hiddlestonem, który uspokoił fanów. Stwierdził bowiem, że nowy serial o Lokim odpowie na ich najbardziej palące pytania dotyczące Boga Podstępu.

Wiemy, że Tom Hiddleston powróci do roli Lokiego w serialu na platformie Disney+, ale oprócz tego nie wiemy zbyt wiele na temat nowej produkcji. Dowiedzieliśmy się, że podobno Bóg Podstępu będzie podróżował po historii ludzkości. Wiele osób wierzy, że Loki, którego zobaczymy w serialu z Disney+ pochodzi z 2012 roku, czyli z czasów, gdy jest jeszcze "złoczyńcą". Jednak nie wiemy jeszcze definitywnie, co się stanie w nadchodzącej produkcji.

Tom Hiddleston o serialu Loki

Tom Hiddleston odpowiedział jednak na kilka pytań związanych z serialem. Aktor przyznał, że widzowie definitywnie poznają odpowiedzi na dwa pytania - "czy Loki faktycznie nie żyje?" i "co Loki zrobił z tą kostką?". Aktor wystąpił w programie Stephena Colberta, w którym porozmawiał również na temat swojego debiutu na Broadwayu i o swoim sposobie na rozgrzanie się, który nosi nazwę "duży tyłek". Cóż, każdy ma swoje sposoby na sukces:

Przeczytaj także

Poniżej znajdziecie cytat Hiddlestona z wywiadu, który dotyczy nadchodzącego serialu "Loki":

Od czasu premiery "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame" słyszałem cały czas dwa pytania - czy Loki naprawdę nie żyje i co Loki zrobił z kostką? Cóż, nasz serial odpowie na obydwa te pytania.

Tom Hiddleston udzielił niedawno wywiadu również portalowi Entertainment Weekly, w którym wypowiedział się na temat "Lokiego". Według aktora, Bóg Podstępu będzie w serialu postacią zupełnie inną, niż widzieliśmy do tej pory w filmach Marvela. Zauważył też, że bohater ewoluuje w nieco inny sposób, niż ten, którego śmierć widzieliśmy w "Avengers: Infinity War".

Serial "Loki" zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już wiosną 2021 roku. 

Zobacz także: Nowe szczegóły roli Toma Hiddlestona w serialu "Loki". Fani mogą poczuć się rozczarowani

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.