18.09.2019 14:47

"Loki" - Tom Hiddleston obiecał, że serial odpowie na wszystkie pytania fanów

W sieci niedawno pojawił się wywiad z Tomem Hiddlestonem, który uspokoił fanów. Stwierdził bowiem, że nowy serial o Lokim odpowie na ich najbardziej palące pytania dotyczące Boga Podstępu.

Tom Hiddleston
foto: shutterstock.com

Wiemy, że Tom Hiddleston powróci do roli Lokiego w serialu na platformie Disney+, ale oprócz tego nie wiemy zbyt wiele na temat nowej produkcji. Dowiedzieliśmy się, że podobno Bóg Podstępu będzie podróżował po historii ludzkości. Wiele osób wierzy, że Loki, którego zobaczymy w serialu z Disney+ pochodzi z 2012 roku, czyli z czasów, gdy jest jeszcze "złoczyńcą". Jednak nie wiemy jeszcze definitywnie, co się stanie w nadchodzącej produkcji.

Tom Hiddleston o serialu Loki

Tom Hiddleston odpowiedział jednak na kilka pytań związanych z serialem. Aktor przyznał, że widzowie definitywnie poznają odpowiedzi na dwa pytania - "czy Loki faktycznie nie żyje?" i "co Loki zrobił z tą kostką?". Aktor wystąpił w programie Stephena Colberta, w którym porozmawiał również na temat swojego debiutu na Broadwayu i o swoim sposobie na rozgrzanie się, który nosi nazwę "duży tyłek". Cóż, każdy ma swoje sposoby na sukces:

Foto: PHOTOSHOT/REPORTER
Foto: PHOTOSHOT/REPORTER
Przeczytaj także Wiemy, ile odcinków będzie liczył serial "Loki"

Poniżej znajdziecie cytat Hiddlestona z wywiadu, który dotyczy nadchodzącego serialu "Loki":

"

Od czasu premiery "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame" słyszałem cały czas dwa pytania - czy Loki naprawdę nie żyje i co Loki zrobił z kostką? Cóż, nasz serial odpowie na obydwa te pytania. "

Tom Hiddleston udzielił niedawno wywiadu również portalowi Entertainment Weekly, w którym wypowiedział się na temat "Lokiego". Według aktora, Bóg Podstępu będzie w serialu postacią zupełnie inną, niż widzieliśmy do tej pory w filmach Marvela. Zauważył też, że bohater ewoluuje w nieco inny sposób, niż ten, którego śmierć widzieliśmy w "Avengers: Infinity War".

Serial "Loki" zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już wiosną 2021 roku. 

Zobacz także: Nowe szczegóły roli Toma Hiddlestona w serialu "Loki". Fani mogą poczuć się rozczarowani

Tagi: News Marvel Loki