"Lucyfer" - 5. sezon z piekielnie dobrym plakatem. Zapowiada "kuszenie Chloe"

22.07.2020 12:31
"Lucyfer" - 5. sezon z piekielnie dobrym plakatem. Zapowiada "kuszenie Chloe" Fot. materiały prasowe/Netflix

Nowy plakat Lucyfera rozpala wyobraźnie fanów. Zobaczcie świeże materiały promocyjne nowego sezonu popularnego serialu.

Już za niecały miesiąc na Netfliksie pojawi się pierwsza część 5. sezonu popularnego serialu o Diable, który opuścił Piekło. Z tej okazji platforma streamingowa zaprezentowała oficjalny plakat nowych epizodów "Lucyfera", który ma nas zachęcać do "poddania się kuszeniu". Czyżby Chloe nareszcie miała ulec zabiegającemu o nią Luckowi?

Lucyfer - nowy plakat 5. sezonu

Sam plakat nie jest zbyt intrygujący - ot, pokazuje nam bardzo przejętych sobą Lucyfera i detektyw Decker. Dużo ciekawsze są podpisy, czyli wspomniane "poddanie się kuszeniu" i "czy jesteście gotowi na swoją randkę z diabłem?".

Przeczytaj także

Wygląda na to, że nowy sezon skupi się mocno na eksplorowaniu relacji romantycznej między Lucyferem i Decker (co zresztą jest zasugerowane w zwiastunie produkcji).   

Zobaczcie plakat:

Cóż, wszystkie sekrety, tajemnice i zagadki staną się jasne już 21 sierpnia, gdy na Netfliksie pojawi się 5. sezon "Lucyfera". A właściwie jego pierwsza, ośmioodcinkowa połowa.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.