14.02.2020 10:12

"Lucyfer" - Netflix podobno walczy z twórcami o 6. sezon produkcji

Przejęcie "Lucyfera" przez Netfliksa okazało się być zbawieniem dla przygód elegancko ubranego Diabła, który z nudów opuszcza piekło i staje się właścicielem klubu nocnego w Los Angeles.

Lucyfer
foto: kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix

Po ciepło przyjętym i bardzo popularnym sezonie 4 potwierdzono, że Lucyfer Morningstar powróci jeszcze w 5. serii, która liczyć będzie 16 epizodów. W trakcie tych kilkunastu godzin spędzonych z Panem Piekieł mieliśmy poznać zakończenie opowieści o jego przygodach w Los Angeles. Wygląda jednak na to, że Netflix walczy o kolejne odcinki. A przynajmniej tak twierdzi portal TVLine.

Lucyfer - jednak powstanie więcej sezonów?

Według nich, Netflix prowadzi rozmowy z Warner Bros. Television. Wszystko po to, by "Lucyfer" miał jeszcze kolejne odcinki. Niestety, ani Warner, ani Netflix nie skomentowali oficjalnie tych doniesień i raczej wątpliwe jest, by mieli to zrobić przed premierą 5. sezonu.

"Lucyfer" - w sieci pojawiło się nagranie z 5. sezonu serialu o Diable
"Lucyfer" - w sieci pojawiło się nagranie z 5. sezonu serialu o Diable
Przeczytaj także "Lucyfer" - w sieci pojawiło się nagranie z 5. sezonu serialu o Diable

A ta wciąż pozostaje nieznana. Twórcy chętnie zdradzają szczegóły dotyczące nadchodzących odcinków (pojawienie się Boga, czy stworzenie epizodu musicalowego), ale akurat data premiery jest wielką tajemnicą. Pamiętajmy również o tym, że "ostatni" (przynajmniej na razie) sezon będzie podzielony na 2 części po 8 odcinków. 

Nieszczęśliwy i znudzony swoim bytem Lucyfer Morningstar porzuca funkcję Władcy Piekieł, po czym udaje się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego. W trakcie dotychczasowych 4 sezonów, Luci stawał oko w oko z wieloma biblijnymi postaciami i członkami swojej rozległej rodziny. Ostatnim razem, gdy go widzieliśmy, Morningstar powrócił do swojej roli szefa Piekła, gdzie pozostanie przynajmniej na początku 5. serii.

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także "Lucyfer" doczeka się odcinka musicalowego w 5. sezonie
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer