"Lucyfer" - nowy sezon doczeka się niecodziennej premiery

29.10.2019 10:56
"Lucyfer" - nowy sezon doczeka się niecodziennej premiery Fot. materiały prasowe/Netflix

Niedawno amerykańska dziennikarka Kelly Clarkson pojawiła się na planie "Lucyfera" Netfliksa. Dzięki temu poznaliśmy sporo szczegółów na temat nowych odcinków programu.

Netflix zamierza podzielić piąty i ostatni sezon "Lucyfera" na dwie, ośmioodcinkowe części. Jak twierdzi Tom Ellis, między dwiema połówkami sezonu minie "od krótkich kilku tygodni do długaśnych kilku miesięcy". Informacjami podzielił się w trakcie programu "The Kelly Clarkson Show". Dziennikarka zaprosiła też swoją siostrę i matkę, które zostały oprowadzone po planie serialu przez wspomnianego Toma Ellisa. 

Lucyfer - ostatni sezon będzie podzielony na dwie części

Z wideo dowiadujemy się również, że rodzina Clarksonów należy do grona fanów - zwłaszcza siostra Kelly, która zachęciła dziennikarkę do oglądania "Lucyfera". Niestety, nie dowiadujemy się z materiału zbyt dużo informacji na temat 5. sezonu produkcji:

Netflix na szczęście postanowił posłuchać fanów, dzięki czemu finałowy sezon będzie liczył 16 odcinków. Dzięki temu "Lucyfer" stanie się jednym z najdłuższych seriali Netfliksa - łącznie będzie miał aż 77 odcinków, rozbitych na 5 sezonów. 

Przeczytaj także

Serial powstał na podstawie postaci komiksowych stworzonych przez Neila Gaimana, Sama Kietha i Mike'a Dringenberga dla należącego do DC Vertigo. Główne role w serialu grają Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Scarlett Estevez i Kevin Alejandro. 

Zobacz także: Ruszyły zdjęcia do ostatniego sezonu "Lucyfera". Kiedy premiera?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.