29.10.2019 10:56

"Lucyfer" - nowy sezon doczeka się niecodziennej premiery

Niedawno amerykańska dziennikarka Kelly Clarkson pojawiła się na planie "Lucyfera" Netfliksa. Dzięki temu poznaliśmy sporo szczegółów na temat nowych odcinków programu.

Lucyfer
foto: materiały prasowe/Netflix

Netflix zamierza podzielić piąty i ostatni sezon "Lucyfera" na dwie, ośmioodcinkowe części. Jak twierdzi Tom Ellis, między dwiema połówkami sezonu minie "od krótkich kilku tygodni do długaśnych kilku miesięcy". Informacjami podzielił się w trakcie programu "The Kelly Clarkson Show". Dziennikarka zaprosiła też swoją siostrę i matkę, które zostały oprowadzone po planie serialu przez wspomnianego Toma Ellisa. 

Lucyfer - ostatni sezon będzie podzielony na dwie części

Z wideo dowiadujemy się również, że rodzina Clarksonów należy do grona fanów - zwłaszcza siostra Kelly, która zachęciła dziennikarkę do oglądania "Lucyfera". Niestety, nie dowiadujemy się z materiału zbyt dużo informacji na temat 5. sezonu produkcji:

Netflix na szczęście postanowił posłuchać fanów, dzięki czemu finałowy sezon będzie liczył 16 odcinków. Dzięki temu "Lucyfer" stanie się jednym z najdłuższych seriali Netfliksa - łącznie będzie miał aż 77 odcinków, rozbitych na 5 sezonów. 

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także Lucyfer pojawi się w "Arrow"? Tom Ellis podobno pojawił się na planie serialu

Serial powstał na podstawie postaci komiksowych stworzonych przez Neila Gaimana, Sama Kietha i Mike'a Dringenberga dla należącego do DC Vertigo. Główne role w serialu grają Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Scarlett Estevez i Kevin Alejandro. 

Zobacz także: Ruszyły zdjęcia do ostatniego sezonu "Lucyfera". Kiedy premiera?

Tagi: Seriale Netflix Lucyfer