"Lucyfer" - nowy teaser zdradził datę premiery 4. sezonu
Kamil Kacperski
10.04.2019 16:50
"Lucyfer" - nowy teaser zdradził datę premiery 4. sezonu Fot. kadr z wideo

Fani czarującego diabła z Los Angeles mogą odetchnąć z ulgą i rozpocząć odliczanie, ponieważ dzięki nowemu teaserowi wiemy, kiedy na Netfliksie pojawią się nowe odcinki.

W środę 10 kwietnia 2019 roku Netflix opublikował kolejny teaser 4. sezonu "Lucyfera". Po raz kolejny Tom Ellis kusi widzów swoim nagim torsem. Diabeł popija whiskey, a następnie patrzy się w kierunku obiektywu kamery. Wideo trwa zaledwie 30 sekund, ale zawiera jedną z najważniejszych informacji - a jest nią data premiery. Mimo wcześniejszych plotek i doniesień, serial nie pojawi się jesienią, a już w maju 2019 roku.

Lucyfer - znamy datę premiery 4. sezonu

A konkretnie w drugi weekend maja - 4. sezon "Lucyfera" zadebiutuje już 8 maja 2019 roku. Nowe odcinki są promowane hasłem "He is risen", co w wolnym tłumaczeniu na polski oznacza po prostu: "On powstał". Twórcy po raz kolejny bawią się symboliką religijną - w końcu zmartwychpowstanie jest jednym z działań utożsamianym z Jezusem, a nie Szatanem. Patrząc jednak na wyboistą drogę, którą przeszedł serial na przestrzeni ostatniego roku nie jest dziwne, że twórcy traktują 4. sezon jako "zmartwychwstanie produkcji". 

A tak prezentuje się sam wspomniany teaser, na którym Lucyfer popija whiskey wychodząc z basenu:

Przeczytaj także

Lucyfer - plakat 4. sezonu

Na social mediach serialu pojawił się również plakat promujący 4. sezon "Lucyfera", który przedstawia tytułowego bohatera ze skrzydłami. Te jednak nie przypominają tego, co widzieliśmy w poprzednich odcinkach programu - są czarne i skórzane, a nie śnieżnobiałe i pełne piór:

luci Fot. foto: Facebook.com/LuciferNetflix

Lucyfer - data premiera

Niestety, na razie nie znamy zbyt dużo szczegółów dotyczących fabuły - wiemy, że w nowych odcinkach pojawi się biblijna Ewa, która dołączy do "miłosnego trójkąta" z Chloe i Lucyferem. Wszystkiego dowiemy się już 8 maja 2019 roku, kiedy to 4. sezon "Lucyfera" pojawi się na Netfliksie.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.