13.10.2019 16:34

Lucyfer pojawi się w "Arrow"? Tom Ellis podobno pojawił się na planie serialu

Według nowych doniesień osób pracujących w pobliżu planu seriali Arrowverse, Tom Ellis nagrywał sceny z bohaterami znanymi z seriali CW. Szykuje się największy crossover w telewizyjnej historii DC?

Lucyfer
foto: kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix

Tom Ellis pojawi się w "Crisis on Infinite Earths"? Tak twierdzą najnowsze plotki i doniesienia związane z serialami Arrowverse. Wygląda bowiem na to, że aktor brał niedawno udział w nagraniach do sceny, w której znajdował się m.in. Matt Ryan, który wciela się w Constantina w serialu "Legends of Tomorrow".

Lucyfer w serialach CW? Nowe plotki

Jak podaje znany łowca spoilerów Canadagraphs, we wczesnych godzinach porannych 12 października 2019 roku kręcono zdjęcia do crossoveru "Crisis on Infinite Earths", który rozpocznie się w grudniu we wszystkich serialach CW. Według niego, na planie znaleźli się przynajmniej 4 aktorzy, a wśród nich był właśnie Tom Ellis ubrany w elegancki garnitur - dokładnie tak samo, jak w serialu "Lucyfer":

Cóż, wygląda na to, że Lucyfer zawita do CW. Postać jest oczywiście wzorowana na Lucyferze z komiksów DC (a konkretnie mrocznego Vertigo Comics) i w trakcie swojej kilkudziesięcioletniej historii pan piekieł miał okazję kilkukrotnie spotkać się ze wspomnianym Johnem Constantinem. Kto wie, być może postać Matta Ryana zaproponuje drużynie bohaterów audiencję u Lucyfera, który zgodzi im się pomoc w zamian za czyjąś duszę lub dobrą butelkę szkockiej?

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także "Lucyfer" - poznaliśmy tytuły odcinków ostatniego sezonu serialu

Wiemy, że Lucyfera ostatnio widzieliśmy w piekle, a sam serial nie należy do tego samego wszechświata, co Arrowverse. Z drugiej strony skoro tytułowy kryzys ma się odbyć na "nieskończonych Ziemiach", to raczej podróżowanie po wielu wszechświatach nie powinno być jakimkolwiek problemem. 

Wiemy na pewno, że w wielkim telewizyjnym crossoverze pojawią się postaci z serialu "Black Lightning", a także Kevin Conroy jako Bruce Wayne/Batman z przyszłości (nie mylić z Terrym McGinnisem, prawdziwym "Batmanem z przyszłości"). Oprócz tego Tom Welling i Brandon Routh wystąpią ponownie jako Supermani. "Crisis on Infinite Earths" rozpocznie się już 8 grudnia w nowym odcinku "Supergirl" i obejmie wszystkie programy superbohaterskie od CW.

Zobacz także: TOP 10: Najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer"

Tagi: Seriale Constantine DC Comics Lucyfer Arrowverse