Lucyfer pojawi się w "Arrow"? Tom Ellis podobno pojawił się na planie serialu

13.10.2019 16:34
Lucyfer pojawi się w "Arrow"? Tom Ellis podobno pojawił się na planie serialu Fot. kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix

Według nowych doniesień osób pracujących w pobliżu planu seriali Arrowverse, Tom Ellis nagrywał sceny z bohaterami znanymi z seriali CW. Szykuje się największy crossover w telewizyjnej historii DC?

Tom Ellis pojawi się w "Crisis on Infinite Earths"? Tak twierdzą najnowsze plotki i doniesienia związane z serialami Arrowverse. Wygląda bowiem na to, że aktor brał niedawno udział w nagraniach do sceny, w której znajdował się m.in. Matt Ryan, który wciela się w Constantina w serialu "Legends of Tomorrow".

Lucyfer w serialach CW? Nowe plotki

Jak podaje znany łowca spoilerów Canadagraphs, we wczesnych godzinach porannych 12 października 2019 roku kręcono zdjęcia do crossoveru "Crisis on Infinite Earths", który rozpocznie się w grudniu we wszystkich serialach CW. Według niego, na planie znaleźli się przynajmniej 4 aktorzy, a wśród nich był właśnie Tom Ellis ubrany w elegancki garnitur - dokładnie tak samo, jak w serialu "Lucyfer":

Cóż, wygląda na to, że Lucyfer zawita do CW. Postać jest oczywiście wzorowana na Lucyferze z komiksów DC (a konkretnie mrocznego Vertigo Comics) i w trakcie swojej kilkudziesięcioletniej historii pan piekieł miał okazję kilkukrotnie spotkać się ze wspomnianym Johnem Constantinem. Kto wie, być może postać Matta Ryana zaproponuje drużynie bohaterów audiencję u Lucyfera, który zgodzi im się pomoc w zamian za czyjąś duszę lub dobrą butelkę szkockiej?

Przeczytaj także

Wiemy, że Lucyfera ostatnio widzieliśmy w piekle, a sam serial nie należy do tego samego wszechświata, co Arrowverse. Z drugiej strony skoro tytułowy kryzys ma się odbyć na "nieskończonych Ziemiach", to raczej podróżowanie po wielu wszechświatach nie powinno być jakimkolwiek problemem. 

Wiemy na pewno, że w wielkim telewizyjnym crossoverze pojawią się postaci z serialu "Black Lightning", a także Kevin Conroy jako Bruce Wayne/Batman z przyszłości (nie mylić z Terrym McGinnisem, prawdziwym "Batmanem z przyszłości"). Oprócz tego Tom Welling i Brandon Routh wystąpią ponownie jako Supermani. "Crisis on Infinite Earths" rozpocznie się już 8 grudnia w nowym odcinku "Supergirl" i obejmie wszystkie programy superbohaterskie od CW.

Zobacz także: TOP 10: Najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.