11.12.2019 09:06

Lucyfer pojawił się w "Crisis on Infinite Earths". Fani są w szoku

Plotki o tym, że nasz ulubiony Pan Piekieł pojawi się w wielkim crossoverze światów DC okazały się być prawdziwe. Kolejna część "Crisis on Infinite Earths" zawierała bowiem wstęp gościnny Toma Ellisa.

Lucyfer
foto: kadr z serialu "Crisis on Infinite Earths Part Three"/CW

"Crisis on Infinite Earths" łączy istniejące kanony osadzone w tzw. Arrowverse z innymi wersjami postaci znanych z komiksów DC. Dzięki temu Tom Welling pojawił się w roli Supermana (był gwiazdą "Tajemnic Smallvile"), Michael Rosenbaum znów wcielił się w Lexa Luthora, a Kevin Conroy pierwszy raz wystąpił na ekranie jako Batman (od prawie 30 lat podkłada głos Mrocznemu Rycerzowi w serialach animowanych, grach i filmach). 

Lucyfer w Crisis on Infinite Earths

Okazało się jednak, że crossover sięga nawet dalej. UWAGA! Drobne spoilery dotyczące nowych epizodów. W 3. odcinku "COIE" John Constantine, Mia Smoak i John Diggle starają się odzyskać duszę Olivera Queena/Green Arrowa. Wiedzą jednak, że zakapturzony mściciel do nieba nie chodzi, bo jest mu nie po drodze, więc udają się do kogoś, kto może im pomóc. 

Akcja przenosi bohaterów na Ziemię-666, do słonecznego, aczkolwiek spowitego nocą Los Angeles. Constantine, Mia i Diggle odwiedzają tam mieszkanie... samego Lucyfera, którego widzowie znają z serialu Netfliksa (niegdyś Foxa). Musicie zobaczyć to sami:

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także Nowe zdjęcie z 5. sezonu "Lucyfera" pokazuje niespodziewanego gościa w piekle

Niestety, występ gościnny Toma Ellisa ograniczył się jedynie do tej sceny, ale i tak to małe cameo wystarczyło, by fani eksplodowali ze szczęścia. Oto tylko kilka przykładowych reakcji na Lucyfera w "Crisis on Infinite Earths":

"Lucyfer" powróci na Netfliksie z finałowym sezonem już w 2020 roku. 

Zobacz także: "Lucyfer" - nowy sezon doczeka się niecodziennej premiery

Tagi: News Seriale DC Comics Lucyfer Arrow Arrowverse