Lucyfer pojawił się w "Crisis on Infinite Earths". Fani są w szoku

11.12.2019 09:06
Lucyfer|undefined Fot. kadr z serialu "Crisis on Infinite Earths Part Three"/CW

Plotki o tym, że nasz ulubiony Pan Piekieł pojawi się w wielkim crossoverze światów DC okazały się być prawdziwe. Kolejna część "Crisis on Infinite Earths" zawierała bowiem wstęp gościnny Toma Ellisa.

"Crisis on Infinite Earths" łączy istniejące kanony osadzone w tzw. Arrowverse z innymi wersjami postaci znanych z komiksów DC. Dzięki temu Tom Welling pojawił się w roli Supermana (był gwiazdą "Tajemnic Smallvile"), Michael Rosenbaum znów wcielił się w Lexa Luthora, a Kevin Conroy pierwszy raz wystąpił na ekranie jako Batman (od prawie 30 lat podkłada głos Mrocznemu Rycerzowi w serialach animowanych, grach i filmach). 

Lucyfer w Crisis on Infinite Earths

Okazało się jednak, że crossover sięga nawet dalej. UWAGA! Drobne spoilery dotyczące nowych epizodów. W 3. odcinku "COIE" John Constantine, Mia Smoak i John Diggle starają się odzyskać duszę Olivera Queena/Green Arrowa. Wiedzą jednak, że zakapturzony mściciel do nieba nie chodzi, bo jest mu nie po drodze, więc udają się do kogoś, kto może im pomóc. 

Akcja przenosi bohaterów na Ziemię-666, do słonecznego, aczkolwiek spowitego nocą Los Angeles. Constantine, Mia i Diggle odwiedzają tam mieszkanie... samego Lucyfera, którego widzowie znają z serialu Netfliksa (niegdyś Foxa). Musicie zobaczyć to sami:

Przeczytaj także

Niestety, występ gościnny Toma Ellisa ograniczył się jedynie do tej sceny, ale i tak to małe cameo wystarczyło, by fani eksplodowali ze szczęścia. Oto tylko kilka przykładowych reakcji na Lucyfera w "Crisis on Infinite Earths":

"Lucyfer" powróci na Netfliksie z finałowym sezonem już w 2020 roku. 

Zobacz także: "Lucyfer" - nowy sezon doczeka się niecodziennej premiery

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.