"Lucyfer" - poznaliśmy tytuły odcinków ostatniego sezonu serialu

18.09.2019 11:35
"Lucyfer" - poznaliśmy tytuły odcinków ostatniego sezonu serialu Fot. materiały prasowe/Netflix

Twórcy "Lucyfera" podzielili się na Twitterze zdjęciami tytułowymi scenariuszy do dwóch nowych odcinków Netfliksa. Jeden z nich nawiązuje do starej miejskiej legendy. 

A więc jak brzmią nowe tytuły odcinków finałowego sezonu "Lucyfera"? Na oficjalnym koncie scenarzystów produkcji pojawiły się niedawno zdjęcia, które zdradziły nam nazwy nadchodzących epizodów show o diable - pierwszy z nich nosi tytuł "Really Sad Devil Guy", natomiast drugi nosi pewien... hm, nieczysty podtekst - brzmi bowiem "Lucifer! Lucifer! Lucifer!".

Lucyfer - poznaliśmy tytuły nowych odcinków

Oczywiście 2. odcinek 5. sezonu może być jedynie nawiązaniem do Krwawej Mary, czy Boogeymana. Są to miejskie legendy, które twierdzą, że gdy trzykrotnie wypowie się te słowa do lustra o określonej godzinie, to za nami pojawi się wspomniana postać. Kto wie, może Chloe, czy ktoś inny spróbuje tego sposobu na przyzwanie Lucyfera. Tak jak wspomnieliśmy, tytuł może być również interpretowany w nieco inny sposób. Chyba wiecie, o co chodzi.

Przeczytaj także

I o ile ta "sypialniana" próba interpretacji tytułu jest ciekawa, to raczej nie znajdzie ona odzwierciedlenia w serialu. Poprzedni sezon "Lucyfera" skończył się dość przygnębiająco. Wszystko dlatego, że Lucyfer zdecydował się powrócić do piekła, kiedy to odkrył, że jego pierwszą prawdziwą miłością jest detektyw Chloe. Z tego powodu chciał uratować świat i Chloe. Sprawy pokomplikował również fakt, że kobieta również przyznała się do swoich uczuć i zaakceptowała go takim, jaki jest. Dlatego możemy się spodziewać kilku smutnych epizodów (co zresztą sugeruje tytuł "Naprawdę smutnego kolesia-diabła"). Przynajmniej dopóki Lucyfer będzie przebywał w piekle. 

Poprzedni sezon "Lucyfera" zadebiutował na Netfliksie w maju 2019 roku. Na razie premiera 5. i zarazem finałowego sezonu serialu o diable pozostaje nieznana.

Zobacz także: Netflix przedłużył "Lucyfera"!

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.