26.04.2019 11:19

"Lucyfer" - serial doczekał się oficjalnego zwiastuna 4. sezonu

W sieci pojawił się nareszcie oficjalny zwiastun nadchodzącego "Lucyfera". Poznajemy w nim biblijną Ewę, która po poznaniu Szatana w raju nigdy nie przestała go kochać. 

Lucyfer
foto: kadr z wideo

Netflix nareszcie podzielił się zwiastunem 4. sezonu "Lucyfera". W materiale pojawiła się zapowiadana biblijna Ewa, która mocno zamiesza w życiu Lucyfera. Szatan pogrąża się w depresji i wpada w ręce swojej pierwszej kochanki. Okazuje się jednak, że kobieta nie jest dla niego zbyt dobrą partnerką i ich znajomość szybko zmienia się w toksyczny związek. 

Lucyfer - zwiastun 4. sezonu

Widzimy, że Lucyfer powraca do swojego dawnego trybu życia, przepełnionego przypadkowym seksem, nadużywaniem alkoholu i dobrze ukrywaną rozpaczą. Ten stan rzeczy zamienia właśnie Ewa, która jednak okazuje się krótkotrwałym remedium. Zobaczcie zwiastun 4. sezonu "Lucyfera":

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także "Lucyfer" - teaser 4. sezonu przypomina nam wydarzenia z poprzednich odcinków

Netflix podzielił się również opisem fabuły 4. sezonu, który skupi się na pokłosiu sytuacji z końca 3. serii - Chloe zobaczyła bowiem prawdziwą, "diabelską" twarz Lucyfera. Fani byli zdruzgotani, że Fox postanowił zakończyć produkcję serialu w takim momencie. Na szczęście platforma streamingowa postanowiła przejąć prawa do "Lucyfera" i przygotować rozwiązanie tej sytuacji:

"

Zdezorientowany przez fakt, iż Chloe zobaczyła jego prawdziwą twarz, Lucyfer staje przed kolejnym wyzwaniem: Ewa, pierwsza grzesznica, powróciła. Czy kobieta pragnie zemścić się na Lucyferze za to, że została wyrzucona z Edenu wiele, wiele lat temu... A może chodzi o coś innego? "

Lucyfer - data premiery 4. sezonu

Jaki jest naprawdę plan Ewy? Czy Lucyfer pogodzi się z Chloe? Tego wszystkiego dowiemy się już 8 maja 2019 roku, kiedy to na Netfliksie zadebiutuje 4. sezon "Lucyfera".

Tagi: Zwiastuny Netflix Lucyfer