Lynda Carter, czyli kultowa Wonder Woman, powróci do roli w Arrowverse?

26.09.2019 12:33
Foto: COLLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS|undefined Fot. COLLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS

Wygląda na to, że Lynda Carter powróci do roli Wonder Woman w serialu "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach".

Lynda Carter wcielała się w rolę Wonder Woman w serialu emitowanym w latach 1975-1979. Teraz istnieje szansa, że powróci do kultowej roli. Zgodnie z doniesieniami, aktorka ma się pojawić w serialu "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" (ang. "Crisis on Infinite Earths").

Lynda Carter, czyli kultowa Wonder Woman, powróci do roli w Arrowverse?

"Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" to serial stacji CW będący crossoverem Arrowverse. Produkcja zjednoczy alternatywne wersje znanych superbohaterów do walki z ogromnym zagrożeniem. Ogłoszono wcześniej, że na ekranie ujrzymy kilka różnych wcieleń Supermana. Teraz okazuje się, że czeka nas również powrót kultowej Wonder Woman.

Przeczytaj także

Zanim na scenę weszła Gal Gadot, Diana Prince miała dla nas twarz Lyndy Carter. Aktorka ostatni raz wcieliła się w tę postać w 1979 roku. Fanom Arrowverse znana jest również z innej roli. Wystąpiła bowiem w serialu "Supergirl" jako Prezydent Olivia Marsdin. Jeśli wierzyć doniesieniom portalu Deadline, Carter pojawi się w serialu "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach", jako alternatywna wersja Wonder Woman.

Przeczytaj także

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, dlatego też udział Lyndy Carter pozostaje chwilowo w sferze pogłosek. Premiera serialu "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" odbędzie się jesienią 2019 roku na kanale CW.

Zobacz też: Top 14 - Najlepsze seriale o superbohaterach [RANKING]

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.