27.02.2020 12:18

Macaulay Culkin w obsadzie 10. sezonu "American Horror Story". Kogo zagra gwiazda "Kevina samego w domu"?

W dziesiątym sezonie serialu "American Horror Story" wystąpi gwiazdor filmu "Kevin sam w domu" - Macaulay Culkin. W kogo się wcieli?

Macaulay Culkin
foto: Invision/Invision/East News

Już niedługo powróci serial "American Horror Story", a w nim nowe twarze. Jednym z aktorów, którzy wystąpią w dziesiątej odsłonie antologii grozy, będzie Macaulay Culkin. To jednak nie wszystko, bo do obsady powrócą również weterani serialu.

"American Horror Story" sezon 10 -  Macaulay Culkin w obsadzie

Informację na temat pełnej obsady nowego sezonu "American Horror Story" zamieścił na swoim Instagramie Ryan Murphy - twórca antologii. Na kilkudziesięciu sekundowym wideo widzimy czarno-białe morze. W tle słychać monotonną muzykę. Na ekranie pojawiają się kolejno nazwiska aktorów, którzy wystąpią w dziesiątym sezonie. Każde zostało napisane oczywiście charakterystycznym dla serii fontem.

Wśród wymienionych nazwisk pojawiają się gwiazdy poprzednich sezonów, takie jak Kathy Bates, Finn Wittrock, Lily Rabe and Billie Lourd, Evan Peters czy Sarah Paulson. Nie zabrakło jednak nowych aktorów. Wśród nich znalazł się Macaulay Culkin. Niestety na razie nie wiadomo, kogo zagra gwiazdor "Kevina samego w domu". Nic dziwnego, jeszcze nie zdradzono, o czym opowie dziesiąty sezon "American Horror Story". Do tej pory twórcy serwowali widzom naprawdę różnorodną tematykę. W ostatnim sezonie dostaliśmy  na przykład pełnokrwisty slasher. Czym Murphy zaskoczy nas tym razem?

Foto: kadr z serialu "American Horror Story/FX
Foto: kadr z serialu "American Horror Story/FX
Przeczytaj także "American Horror Story": Ryan Murphy zapewnił, że w 10. sezonie powrócą ulubieńcy widzów

"American Horror Story" sezon 10 - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono, kiedy zadebiutują nowe odcinki serialu. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że "American Horror Story" trafi na kanał FX pod koniec 2020 roku, prawdopodobnie tradycyjnie w okolicach jesieni. Na razie fani horrorów muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje na temat produkcji.

Macaluay Culkin
Macaluay Culkin
Przeczytaj także Macaluay Culkin zdradził, że był na castingu do "Once Upon a Time in Hollywood": "To był dramat"

Zobacz też: Czy gwiazda „American Horror Story” wywołała ducha podczas kręcenia jednej ze scen serialu?

Tagi: Seriale American Horror Story Horror Macaulay Culkin