19.04.2016 13:49

Mafia Ryśka z „Klanu” robi rzeźbę w szczytnym celu

Mafijni YouTuberzy powrócili, aby zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Wszystko po to, aby ratować futrzaki w ramach akcji charytatywnej.

Mafia Ryśka z „Klanu” robi rzeźbę w szczytnym celu
foto: kadr z wideo

Piotr Cyrwus, znany m.in. z roli Ryśka z „Klanu”, jako boss przestępczego półświatka próbował już sił ze swoimi podwładnymi uruchamiając vlog kulinarny. Jak się okazało hajsu z tego nie było i należało wymyślić nową, bardziej intratną fuchę. Dać sobie siana z internetową działalnością niestety nie można, bo wyrok sądu jest jednoznaczny. Trzeba więc coś wykombinować i nie odstawiać fuszerki.  

Plan jest taki. Wiadomo, jak to w internetach bywa, trzeba mieć kamerkę. W modzie są te wszystkie zdrowe tryby życia, bycie fit, slim i w ogóle healthy. Teraz już tylko wcisnąć się w treningowe ciuchy i pomachać trochę hantelkami - zupełnie jak w ciupie, jak nie było co robić. Jak pomysł zażre można ściągnąć parę bardziej rozpoznawalnych facjat, jak wspomniany w filmie Mariusz Pudzianowski.

Zawsze można też zaangażować pulchnego klawisza. A jak nie będzie chciał, to się wykorzysta środki perswazji w postaci broni palnej. Cóż, wyszło jak wyszło. Może w końcu hajs na czworonogi z fundacji Miasto Kotów będzie się zgadzał. Zobaczcie sami:

Seria filmów zatytułowana „Mafia w sieci” powstała w ramach akcji zorganizowanej w serwisie charytatywni.allegro.pl. Pomaga ona fundacji Miasto Kotów wyżywić jej podopiecznych. Do tej pory udało się objąć opieką 813 futrzaków. 

Nieść pomoc można poprzez zakup specjalnych pakietów w serwisie aukcyjnym lub poprzez nabycie wirtualnych cegiełek, których ceny zaczynają się od 5 zł. Jak czytamy na charytatywni.allegro.pl:

"

Pięć złotych - jedna moneta - niewiele a zarazem bardzo dużo. Taki „piątak”, to całodzienna opieka nad kotem porzuconym, chorym i głodnym. Taki „piątak”, to pełna miska oraz profesjonalna opieka weterynaryjna dla podopiecznych Fundacji Miasto Kotów. "

Jest jeszcze jedna opcja pomocy kotom - prywatne wystawianie przedmiotów na licytacje, z których dochód zostanie przekazany na konto fundacji. Kolejne odcinki „Mafii w sieci” będą udostępniane 26 kwietnia i 3 maja 2016 roku.

Bądźcie jak Rysiek albo ratujący koty i psy muzycy Slayera. Wesprzyjcie Miasto Kotów.

Jak Wam się podoba drugi odcinek „Mafii w sieci”?

Robert Skowronski
Tagi: Seriale Klan