Maisie Williams dementuje datę premiery „Gry o tron”. Kiedy w końcu zobaczymy pierwszy odcinek?

Sergiusz Kurczuk
31.01.2018 14:15
Maisie Williams dementuje datę premiery „Gry o tron”. Kiedy w końcu zobaczymy pierwszy odcinek? Fot. kadr z serialu Gra o tron

Aktorka wcielająca się w Aryę Stark twierdzi, że słowa o premierze finału „Gry o tron” w kwietniu 2019 roku są fałszywe. Kiedy pojawi się pierwszy odcinek 8. sezonu?

Pod koniec stycznia 2018 roku informowaliśmy o wywiadzie, którego Maisie Williams udzieliła brytyjskiemu magazynowi Metro. Według podanego wówczas cytatu premiera ostatniego sezonu hitu HBO ma odbyć się w kwietniu 2019 roku, a więc o wiele wcześniej niż do tej pory sądzono. Okazuje się jednak, że wypowiedź, która pojawiła się w wywiadzie, nie jest zgodna z prawdą. Williams poinformowała o tym na swoim Twitterze. 

„Gra o tron” w kwietniu 2019 roku? Fałsz!

Aktorka wcielająca się w jedną z ostatnich potomkiń Neda Starka napisała w poście, że słowa przytoczone przez Metro, są fałszywe i pochodzą z zupełnie innego wywiadu sprzed kilku lat.

Tak tylko tweetuję, żebyście wiedzieli, że ten „cytat” o dacie premiery „Gry o tron”, który podobno powiedziałam, jest kompletnie fałszywy i wzięty z wywiadu, którego udzieliłam lata temu. 

„Gra o tron” sezon 8. - kiedy premiera? 

Jeden tweet a może zabrać tak wiele radości! Początkowo łudzono się, że ostatni sezon „Gry o tron” zostanie wyemitowany jeszcze w roku 2018. Prawdopodobnie te doniesienia wzięły się z faktu, że do prac nad finałowym sezonem zabrano się zaraz po zakończeniu emisji 7. serii historii walki o Żelazny Tron. Potem jednak, na podstawie poprzednich sezonów zdano sobie sprawę, że twórcy nie wyrobią się w tak krótkim czasie. HBO do tej pory nie ogłosiło nawet przybliżonej daty premiery finału „Gry o tron”. Prawdopodobnie będzie to jednak pod koniec roku 2019. Pozostaje więc czekać na oficjalne informacje ze strony stacji lub twórców serialu. Nie wiadomo też kiedy zobaczymy zapowiedziane spin-offy „Gry o tron”, chociaż szefowie stacji zdradzili, że żaden z nich nie pojawi się na antenie przed emisją ostatniego odcinka historii o Westeros.  

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.