Maisie Williams podłączona do monitora pracy serca odpowiada na pytania dotyczące finału „Gry o tron”

Sergiusz Kurczuk
26.01.2018 13:42
Maisie Williams podłączona do monitora pracy serca odpowiada na pytania dotyczące finału „Gry o tron” Fot. BBC Radio 1/YouTube

Aktorka wcielająca się w Aryę Stark trafiła do szpitala. Spokojnie! Z jej zdrowiem wszystko w porządku. Znalazła się tam z powodu nietypowego wywiadu. 

Na 8. sezon „Gry o tron” przyjdzie nam jeszcze poczekać. Tym razem twórcy serialu postanowili zastosować środki wzmożonej ostrożności, tak żeby przed premierą wyciekło, jak najmniej informacji. Wielu fanów hitu HBO chce jednak poznać szczegóły zakończenia historii Westeros tym bardziej, że do tej pory nie ukazała się jeszcze książka kończąca sagę George'a R.R. Martina „Pieśń lodu i ognia”. Zakończenie „Gry o tron” będzie więc niespodzianką również dla wiernych czytelników pisarza.

Maisie Williams o 8. sezonie „Gry o tron”

Z tego powodu do audycji „The Radio 1 Breakfast Show” na antenie stacji BBC Radio 1 pojawiła się Maisie Williams, która wciela się w Aryę Stark. Nie doszło jednak do tradycyjnego wywiadu. Częścią audycji Nicka Grimshawa jest moment zwany Heart Rate Monitor Challenge, w którym goście są podłączani do monitora pracy serca. Tym razem w celu wydobycia z aktorki potencjalnych spoilerów „Gry o tron”. W pewnym momencie do rozmowy dołącza Eddie Redmayne - laureat Osacara za główną rolę w filmie „Dziewczyna z portretu”. 

Co Grimshawowi i Redmayne'owi udało się wydusić z Williams? Przekonajcie się sami:

Nie podano jeszcze dokładnej premiery 8. sezonu „Gry o tron”. Wiadomo, że nie konkluzji walki o Żelazny tron prawdopodobnie nie zobaczymy w roku 2018. Williams miała pojawić się w kwietniu w roli mutantki znanej jako Wolfsbane w filmie „The New Mutants”, jednak premiera przesunęła się o 10 miesięcy. Za to Redmayne'a zobaczymy już za kilka miesięcy w filmie „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w roli Newta Scamandera.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.