18.05.2019 12:49

Marilyn Manson i Sharon Stone wystąpią w kontynuacji "Młodego papieża" na HBO

Wokalista i aktorka dołączyli do obsady serialu Paolo Sorrentino zatytułowanym "Nowy papież", który będzie opowiadał kolejną część historii o głowie Kościoła Katolickiego. W obsadzie są jeszcze m.in. Jude Law i John Malkovich.

Marilyn Manson
foto: kadr z wideo

HBO udostępniło pierwsze oficjalne zdjęcia z Marilynem Mansonem i Sharon Stone, którzy pojawią się w serialu "Nowy papież". Program będzie kontynuacją poprzedniego projektu Paolo Sorrentino, który w Polsce został zatytułowany "Młody papież". Główną rolę w produkcji grał Jude Law, który powróci również w "Nowym papieżu".

Nowy papież - Marilyn Manson i Sharon Stone w obsadzie serialu

Zarówno Manson, jak i Stone są fanami nie tylko samego "Młodego papieża", ale również reżysera i twórcy, czyli Paolo Sorrentino. Dla obydwojga będzie to pierwsza okazja do współpracy z artystą. Zdjęcie Mansona sugeruje, że wokalista wcieli się w postać, która nie będzie za bardzo odbiegała od jego rzeczywistego wizerunku. Manson pokazał fotografię z serialu na swoim Instagramie. W podpisie możemy przeczytać, że wokalista zastanawia się: "Kto wpuściłby mnie kiedykolwiek do Watykanu?":

Pierwsze oficjalne materiały z "Nowego papieża" pojawiły się w styczniu 2019 roku, kiedy to HBO zaprezentowało oficjalne zdjęcia Johna Malkovicha i Jude'a Lawa. Obydwaj panowie byli odziani w papieskie stroje. Kilka miesięcy później wyciekły nagrania z planu, które prezentowały Lawa ubranego w białym, "papieskim" stroju kąpielowym, co wywołało niemałe zamieszanie we włoskich mediach społecznościowych.

najlepsze seriale XXI wieku
najlepsze seriale XXI wieku
Przeczytaj także Najlepsze seriale XXI wieku. TOP 50 najważniejszych produkcji

A tak będzie się prezentowała Sharon Stone w serialu "Nowy papież":

Nowy papież - kiedy premiera?

Serial jest antologią, podobnie jak "Fargo", czy "Detektyw". Oznacza to, że kolejne sezony mają inną obsadę, ale zachowują kilka postaci z poprzednich odcinków. Wśród powracających aktorów znajdziemy Cecile de France jako szefową marketingu w Watykanie o imieniu Sofia, Ludivine Sagnier grającą żonę ochroniarza papieskiego, która jest ogromną fanką samego Papieża, a także Silvio Orlando, grającego przebiegłego kardynała Voiello.

Zdjęcia do "Nowego papieża" zostały już zakończone. Niestety, na razie HBO nie zdradziło daty premiery nowych odcinków serialu o głowie kościoła. Szacuje się, że "Nowy papież" może zadebiutować jeszcze pod koniec 2019 roku.

Tagi: Marilyn Manson Seriale HBO Sharon Stone HBO GO