Mark Hamill porwany przez Jokera w kreskówce „Justice League Action”

Sergiusz Kurczuk
30.10.2017 11:32
Mark Hamill porwany przez Jokera w kreskówce „Justice League Action” Fot. kadr z serialu Justice League Action

Mark Hamill wraz z Markiem Hamillem porywają Marka Hamilla. Brzmi niedorzecznie? Przecież to plan Jokera!

Każdy fan Marka Hamilla wie, że aktor nie tylko słynie z roli Luke'a Skywalkera z serii „Gwiezdne Wojny”, ale również niezastąpionego głosu Jokera. To właśnie Hamill mówi za większość animowanych i komputerowych wcieleń arcywroga Batmana. W krótkometrażowej serialu animowanym „Justice League Action” aktor wziął udział w aż w trzech różnych rolach. Nie tylko wcielił się w Jokera, ale również w drugorzędnego złoczyńcę Trickstera. Najbardziej zaskakujący był jednak występ Hamilla we własnej osobie. Tak, Joker i Trickster postanawiają porwać słynnego aktora Marka Hamilla. Znając poczucie humoru gwiazdora, nic dziwnego, że się zgodził zagrać samego siebie. 

Zabawny jest nie tylko sam odcinek, ale również oficjalny opis twórców kreskówki:

Kiedy słynny aktor Mark Hamill zostaje porwany przez geniusza zła - Jokera, będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności gry głosem, by uciec.

Morał z historii jest bardzo prosty. Nie oceniaj książki po okładce. Joker i Trickster myśleli, że Mark Hamill to zwykły celebryta. Tymczasem trafili na utalentowanego aktora, który za pomocą swojego daru pokonał ich przy drobnej pomocy Swamp Thinga. Zaraz, czy to znaczy, że Mark Hamill ma super moc? Tak czy siak, filmowych superbohaterów DC zobaczymy na wielkim ekranie już niedługo, bo 16 listopada 2017 roku w „Lidze Sprawiedliwości”. Może i nie będzie tam Jokera ani Hamilla, ale zobaczymy za to Wonder Woman, Batmana, Supermana, Flasha, Aquaman i Cyborga, walczących ramię w ramię z nowym zagrożeniem. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.