Mark Hamill wystąpił gościnnie w „Teorii wielkiego podrywu”

Maciej Koprowicz
11.05.2018 12:21
Mark Hamill wystąpił gościnnie w „Teorii wielkiego podrywu” Fot. kadr z wideo

UWAGA SPOILERY! Czytacie na własną odpowiedzialność! Aktor znany z roli Luke’a Skywalkera w „Gwiezdnych wojnach” pojawił się w odcinku wyemitowanym 10 maja 2018.

„Teoria wielkiego podrywu” („Big Bang Theory”) to emitowany od 2007 przez stację CBS sitcom, którego bohaterami jest grupa przyjaciół, będących ucieleśnieniem stereotypu nerda. Są bardzo inteligentni, pracują jako naukowcy, ale miłość do nauki łączą z zamiłowaniem do popkultury, ze szczególnym uwzględnieniem gier, komiksów i filmów. Są maniakami fantasy i science fiction, a do ich ulubionych filmów należy saga „Gwiezdnych wojen”.

UWAGA SPOILERY!

W ostatnim, 24. odcinku 11. sezonu serialu, zatytułowanym „The Bow Tie Asymmetry” odbył się ślub jego głównego bohatera, aspołecznego geniusza Sheldona Coopera (Jim Parsons), z jego ukochaną, Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik). To będzie dla nich niezapomniane przeżycie nie tylko dlatego, że znaleźli wielką miłość po latach samotności. O takim ślubie marzyłby każdy nerd – udzielił go bowiem sam Luke Skywalker!

Mark Hamill w „Teorii wielkiego podrywu”

Do spotkania Marka Hamilla (w tej roli oczywiście sam Hamill) z bohaterami „Teorii” doszło w niecodziennych okolicznościach. Howard Wolowitz (Simon Helberg) przyjaciel Sheldona, znalazł zagubionego psa. Jego właścicielem okazał się właśnie słynny aktor. W ramach rewanżu za odnalezienie zwierzęcia Mark zgodził się przewodniczyć ceremonii ślubnej Coopera i Fowler.

Reakcja Sheldona na tak niespodziewaną wiadomość jest łatwa do przewidzenia. Nie może wydusić z siebie słowa, aż wreszcie mówi:

Dzięki. Kiedy to się skończy, mam dla ciebie 4 tysiące rzeczy do podpisania.

Zobaczcie „making of” odcinka:

Fani „Gwiezdnych wojen” na pewno dostrzegli, że Mark Hamill miał koszulkę z… Myszką Miki, symbolem Disneya, do którego należy gwiezdna franczyza. To zapewne kolejny przejaw poczucia humoru aktora, który słynie z ironicznych komentarzy w swoich mediach społecznościowych.

„Teoria wielkiego podrywu” – ślub Sheldona

Na ślubie pojawił się też inny znany aktor i idol pana młodego – Wil Wheaton, znany z serialu „Star Trek: Następne pokolenie”. Z kolei w mamę Amy wcieliła się Kathy Bates, laureatka Oscara za rolę w horrorze „Misery”.

Odcinek „The Bow Tie Asymmetry” został wyemitowany w USA i Kanadzie 10 maja 2018. W Polsce „Teorię wielkiego podrywu” emituje stacja Comedy Central.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.