Mark Hamill z gościnną rolą w 2. sezonie "Co robimy w ukryciu". Kogo zagra?

10.01.2020 14:10
Mark Hamill z gościnną rolą w 2. sezonie "Co robimy w ukryciu". Kogo zagra? Fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Człowiek, który powołał do życia Luke'a Skywalkera dołączy teraz do świata wampirów. Mark Hamill zagra w 2. sezonie "Co robimy w ukryciu".

"Co robimy w ukryciu" to serial stacji FX, nawiązujący do popularnej komedii Taiki Waititiego o tym samym tytule. Wiosną 2020 roku zadebiutuje drugi sezon produkcji, a już dziś wiemy, że w epizodycznej roli ujrzymy Marka Hamilla.

Mark Hamill z gościnną rolą w 2. sezonie "Co robimy w ukryciu"

O angażu Hamilla poinformował twórca serialu, Jemaine Clement. Niestety nie wiadomo w jaką rolę wcieli się aktor oraz ile czasu widniał będzie na ekranie. O drugiej serii wiemy jedynie, że zadebiutuje 15 kwietnia 2020 roku i liczyć będzie dziesięć odcinków. Niestety Taika Waititi, który był zaangażowany w pierwszą serię (wyreżyserował trzy odcinki), nie powróci w drugim sezonie.

Przeczytaj także

"Co robimy w ukryciu" to mokument przedstawiający historię czworga wampirów, którzy od stu lat mieszkają wspólnie w Nowym Yorku. W trakcie serialu śledzimy ich trudy dnia codziennego.

Zobacz też: Mark Hamill wcielił się w dwie różne postacie w filmie "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.