Marvel pokazał pierwsze materiały z seriali "Moon Knight" i "She-Hulk". Jest na co czekać

15.11.2021 10:40
Marvel pokazał pierwsze materiały z seriali "Moon Knight" i "She-Hulk". Jest na co czekać Fot. materiały prasowe/Disney+

W połowie listopada 2021 roku odbył się Disney+ Day, podczas którego mogliśmy się dowiedzieć co nieco na temat przyszłości seriali od Marvel Studios.

Marvel pokazał pierwsze zapowiedzi She-Hulk i Moon Knight

Marvel Studios zaprezentowało światu pierwsze zapowiedzi z seriali "She-Hulk", "Moon Knight", "Ms. Marvel", a także dosłownie jedno ujęcie z "Secret Invasion", na którym widzimy mocno podstarzałego, brodatego Nicka Fury'ego (Samuel L. Jackson). Oprócz tego potwierdzono powstanie kolejnych nowych seriali.

Polecamy

Dwoma kolejnymi spin-offami są "Echo" (postać poznamy w nadchodzącym serialu "Hawkeye") oraz zapowiedziana wcześniej "Agatha: House Of Harkness" (serial będzie kontynuował historię znaną z serialu "WandaVision"). Zapowiedzi wspomnianych powyżej seriali zobaczycie poniżej:

Oscar Isaac będzie świetny jako "Moon Knight", co raczej nikogo nie dziwi, natomiast Marvel potwierdził, że w "She-Hulk" pojawi się Mark Ruffalo jako Hulk/Bruce Banner. Mieliśmy też okazję zobaczyć Tatianę Maslany w roli tytułowej, która zwraca się bezpośrednio do widzów (jak Deadpool).

Polecamy

Potwierdzono ponownie, że seriale "What If?" i "Loki" doczekają się kolejnych sezonów, a także zdradzono, że serial "Ms. Marvel" został przesunięty na lato 2022 roku (chociaż pierwotnie miał się pojawić jeszcze w 2021 roku).

Niestety, oprócz tego nie pojawiło się zbyt dużo dat - wiemy, że najbliżej premiery jest serial "Hawkeye", który ma zadebiutować już 24 listopada 2021 roku. W przyszłym roku zobaczymy na pewno "She-Hulk", "Moon Knight" i "Ms. Marvel". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.