09.10.2019 12:09

Marzenie fanów "Flasha" spełnione. Superbohater ratował miasto w rytm piosenki Queen

Fani "Flasha" w końcu otrzymali to, czego pragnęli od pierwszego odcinka. W serialu wykorzystano ikoniczny utwór zespołu Queen.

Foto: materiały prasowe The CW
Foto: materiały prasowe The CW

"Flash" to jeden z czołowych seriali stacji The CW, wchodzący w skład uniwersum Arrowverse. Z okazji premiery 6. sezonu twórcy postanowili spełnić marzenie fanów, którzy od odcinka pilotażowego marzyli, by usłyszeć w serialu utwór "Flash's Theme" zespołu Queen.

Flash ratował miasto w rytm piosenki Queen

"Into the Void" rozpoczął 6. sezon serialu "Flash", w którym to Barry Allen, aka najszybszy człowiek świata, ratuje mieszkańców Central City. Już od premiery pierwszego odcinka produkcji, fani marzyli by z głośników wybrzmiał "Flash's Theme". Przyszło im na to czekać pięć lat. W najnowszym odcinku, gdy Barry przygotowuje się do wejścia w gigantyczną czarną dziurę, jego najlepszy przyjaciel Cisco postanawia zadbać o odpowiedni podkład muzyczny. Włącza wówczas ikoniczny utwór zespołu Queen, kwitując to słowami:

"

Już od pierwszego dnia czekałem na odpowiedni moment, by tego użyć. "

Zespół Queen
Zespół Queen
Przeczytaj także W Japonii powstał spektakl zainspirowany albumem Queen "A Night At The Opera"

"Flash's Theme" to utwór zespołu Queen nagrany w 1980 roku na potrzeby filmu "Flash Gordon". Była to wcześniejsza adaptacja komiksu o przygodach tytułowego superbohatera, w którego roli wystąpił wówczas Sam J. Jones.

Zobacz też: 14 najlepszych seriali o superbohaterach [RANKING]

Tagi: Queen News Seriale Flash Muzyka Arrowverse