Marzenie fanów "Flasha" spełnione. Superbohater ratował miasto w rytm piosenki Queen

09.10.2019 12:09
Marzenie fanów "Flasha" spełnione. Superbohater ratował miasto w rytm piosenki Queen Fot. materiały prasowe The CW

Fani "Flasha" w końcu otrzymali to, czego pragnęli od pierwszego odcinka. W serialu wykorzystano ikoniczny utwór zespołu Queen.

"Flash" to jeden z czołowych seriali stacji The CW, wchodzący w skład uniwersum Arrowverse. Z okazji premiery 6. sezonu twórcy postanowili spełnić marzenie fanów, którzy od odcinka pilotażowego marzyli, by usłyszeć w serialu utwór "Flash's Theme" zespołu Queen.

Flash ratował miasto w rytm piosenki Queen

"Into the Void" rozpoczął 6. sezon serialu "Flash", w którym to Barry Allen, aka najszybszy człowiek świata, ratuje mieszkańców Central City. Już od premiery pierwszego odcinka produkcji, fani marzyli by z głośników wybrzmiał "Flash's Theme". Przyszło im na to czekać pięć lat. W najnowszym odcinku, gdy Barry przygotowuje się do wejścia w gigantyczną czarną dziurę, jego najlepszy przyjaciel Cisco postanawia zadbać o odpowiedni podkład muzyczny. Włącza wówczas ikoniczny utwór zespołu Queen, kwitując to słowami:

Już od pierwszego dnia czekałem na odpowiedni moment, by tego użyć.

Przeczytaj także

"Flash's Theme" to utwór zespołu Queen nagrany w 1980 roku na potrzeby filmu "Flash Gordon". Była to wcześniejsza adaptacja komiksu o przygodach tytułowego superbohatera, w którego roli wystąpił wówczas Sam J. Jones.

Zobacz też: 14 najlepszych seriali o superbohaterach [RANKING]

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.