30.10.2018 12:34

Michał Milowicz i Bohdan Łazuka powracają w "Szefie Internetów", miniserialu o gangsterach

Syn Szefa i Szef powracają w 3. sezonie miniserialu "Szef Internetów", przygotowywanym przez portal OLX. Jak aktorzy odnajdują się w swoich starych rolach?

Chłopaki nie płaczą
foto: kadr z wideo

Michał Milowicz i Bohdan Łazuka powracają do ról gangsterów w 3. sezonie miniserialu "Szef Internetów", który jest przygotowywany przez OLX. Panowie wcielają się kolejno w Syna Szefa i Szefa, wracają zatem do ról, które odgrywali właściwie w filmie "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenki. Do tej pory powstało już kilka odcinków 1. i 2. sezonu. Teraz produkcja powraca z 6 nowymi epizodami, które będą się okazywały co tydzień we wtorki. 

OLX opublikował również pierwszy epizod, który nosi tytuł "Prolog". Widzimy, że Syn Szefa święci sukcesy, z czego cieszy się oczywiście jego ojciec. W następnych odcinkach pojawią się jednak problemy. Jakie? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach. Na razie możemy się rozkoszować pysznie przerysowanym i przaśnym epizodem numero uno:

Milowicz i Łazuka znowu grają gangsterów

Na temat produkcji wypowiedział się Michał Milowicz, który w rozmowie z portalem Na Ekranie stwierdził, że popularność starych polskich gangsterskich komedii jest spowodowana tym, że po prostu były w nich dobrze napisane postaci:

"

Nie ma w tym nic dziwnego. Stworzyliśmy bardzo fajnych bohaterów, którzy są lubiani przez widownię. Na pewno zadziała też efekt nostalgii "

Aktor był również pod ogromnym wrażeniem poziomem całego przedsięwzięcia, zwłaszcza, że jest to jedynie mini-serial emitowany na Youtubie. Przyznał również, że nie musiał sobie przypominać postaci, ponieważ jest to "cały on":

"

Niby serial internetowy z krótkimi odcinkami, a cała produkcja wygląda jakbyśmy kręcili pełną fabułę. Ja nawet nie musiałem sobie przypominać mojego bohatera, to przecież jestem cały ja! "

Premiera kolejnego odcinka "Szefa Internetów" odbędzie się we wtorek 6 listopada 2018 roku. Będziecie oglądali produkcję OLX-a?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Chłopaki nie płaczą