Mike Myers powraca w serialu Netflixa z gwiazdorska obsadą. Zobaczcie zwiastun "Pentaweratu"

17.03.2022 10:39
Mike Myers powraca w serialu Netflixa z gwiazdorska obsadą. Zobaczcie zwiastun "Pentaweratu" Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun serialu "Pentawerat", który dla platformy stworzył Mike Myers, gwiazdor "Austina Powersa" i "Shreka".

Mike Myers powraca w nowym serialu Netflixa

"Wyobraźcie sobie, że światem - dla wyższego dobra - od czasów czarnej śmierci z 1347 roku rządzi tajne stowarzyszenie złożone z pięciu mężczyzn. Z początkiem nowego serialu kanadyjski dziennikarz zostaje przypadkiem uwikłany w misję odkrycia prawdy i - być może - uratowania świata. Pamiętaj, że nikt nie może dowiedzieć się o Pentaweracie".

Polecamy

Takimi słowami Netflix opisuje nam nadchodzący serial "Pentawerat", w którym główną rolę zagra Mike Myers. Aktor znany z serii "Austin Powers" zagra w produkcji kilka ról, a na ekranie będzie mu towarzyszyli m.in. Keagan-Michael Key i Ken Jeong.  

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącej produkcji:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Myers wcieli się w kilka ról - łącznie będzie ich osiem, a wśród nich znajdą się takie postaci, jak kanadyjski dziennikarz, były menadżer zespołu rockowego, szef Pentaweratu, rosyjski oligarcha, czy rasistowski zwolennik teorii spiskowych.  

Wszystkie 6 odcinków zadebiutuje na Netflixie już 5 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.