"Miłość jest ślepa": Netflix zamówił kolejne 2. sezony randkowego show. Kiedy nowe odcinki?
25.03.2020 11:20
"Miłość jest ślepa": Netflix zamówił kolejne 2. sezony randkowego show. Kiedy nowe odcinki? Fot. materiały prasowe Netflix

"Miłość jest ślepa" powróci z kolejnymi odcinkami. Netflix zamówił dwie kolejne serie.

"Miłość jest ślepa" to randkowe reality show od platformy Netflix, na punkcie której widzowie dosłownie oszaleli. Ku ich szczęściu przedstawiciele giganta streamingowego postanowili kontynuować przygodę z programem. Powstaną bowiem kolejne dwa sezony. Co wiemy o nowych odcinkach?

"Miłość jest ślepa" - powstaną 2. nowe sezony 

Koncepcja programu jest bardzo prosta - grupa młodych osób rozmawia ze sobą nie widząc swoich twarzy. Przez kilka dni zbliżają się do siebie, dochodzi do zaręczyn, a dopiero wówczas do pierwszego spotkania face to face. Pierwsza seria składała się z 11 odcinków i wzbudziła olbrzymie zainteresowanie. Nic zatem dziwnego, że Netflix zdecydował się na kontynuację programu.

Przeczytaj także

Choć data premiery 2. sezonu "Love is Blind" nie jest obecnie znana, mówi się, że kolejne odcinki ukażą się w 2021 roku. Ja poinformowała jedna z uczestniczek 1. serii, na terenie Chicago trwają obecnie castingi do 2. sezonu. 

Zobacz też: Netflix wygrał sprawę o zniesławienie wytoczoną przeciwko serialowi "Jak nas widzą" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.