11.06.2019 13:05

„Miłość, śmierć i roboty” powróci z 2. sezonem. Netflix zamówił kontynuację animowanej antologii

Jeśli podobała wam się animowana antologia dla dorosłych „Miłość, śmierć i roboty” mamy dobre wieści. Netflix zamówił 2. sezon serialu. Czekają nas jednak zmiany.

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne

„Miłość, śmierć i roboty” to antologia krótkometrażowych animacji dla dorosłych, która zrobiła niemałą furorę. Platforma Netflix nie pozostała obojętna na zachwyty fanów i zamówiła kontynuację serialu. Co wiemy o 2. sezonie?

„Miłość, śmierć i roboty” – powstanie 2. sezon

„Miłość, śmierć i roboty” (ang. „Love, death and robots”) to animowany serial Netfliksa, składający się z krótkich, niepowiązanych ze sobą epizodów. Sezon pierwszy składał się z 18 odcinków, których długość wahała się w granicach 5-17 minut. Elementem wspólnym był klimat science fiction oraz przedstawienie wydarzeń w formie animacji. Te jednak potrafiły diametralnie się od siebie różnić, gdyż za każdy epizod odpowiadali inni twórcy, wykorzystując rozmaite techniki animacji. Nie zabrakło również polskiego akcentu - epizod zatytułowany „Rybia noc” wyszedł spod ręki polskiego studia Platige Image.

„Miłość, śmierć i roboty” – co wiemy o 2. sezonie?

Sezon pierwszy sygnowany był popularnymi nazwiskami Davida Finchera i Tima Millera, jednak nad kontynuacją pieczę sprawować będzie ktoś inny. Pracę nad 2. sezonem „Love, death and robots” nadzorować będzie Jennifer Yuh Nelson, która ma już na swoim koncie produkcje takie jak dwie części „Kung Fu Pandy” oraz „Mroczne umysły”.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu, ani ilu odcinków należy się spodziewać.  

Zobacz też: 15 Najlepszych seriali animowanych dla dorosłych

Który odcinek serialu „Miłość, śmierć i roboty” jest twoim ulubionym?

Tagi: Seriale Netflix