"Mindhunter": znamy dokładną datę premiery 2. sezonu

12.07.2019 13:38
"Mindhunter": znamy dokładną datę premiery 2. sezonu Fot. materiały promocyjne

David Fincher zdradził dokładną datę premiery 2. sezonu serialu "Mindhunter". Kiedy powrócą agenci Ford i Tench?

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu kryminalnego platformy Netflix. David Fincher zdradził oficjalną datę premiery 2. sezonu "Mindhunter". Kiedy powrócą agenci Ford i Tench i o czym opowie druga odsłona?

"Mindhunter" 2. sezon - data premiery

David Fincher, pełniący funkcję jednego z reżyserów serialu "Mindhunter", ujawnił w rozmowie z KCRW datę premiery 2. sezonu. Nowe odcinki produkcji zadebiutują na platformie Netflix już 16 sierpnia 2019 roku.

Przeczytaj także

"Mindhunter" 2. sezon - fabuła

Szczegóły fabularne nie są na ten moment znane. Wiemy jednak, że 2. sezon "Mindhunter" skupi się na morderstwach dzieci, do których doszło w Atlancie, w latach 1979-1981. Porwanych oraz zamordowanych zostało wtedy niemalże 30 czarnoskórych nastolatków. David Fincher zaznaczył również, że w tym okresie temat seryjnych morderców stał się o wiele bardziej powszechny, niż miało to miejsce w pierwszej odsłonie serialu. 

"Mindhunter" 2. sezon - obsada

W 2. sezonie "Mindhunter", w rolach głównych powrócą Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Hannah Gross oraz Cameron Britton.

Zobacz też: 6 najlepszych seriali o seryjnych mordercach

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.