28.08.2019 13:50

"Miss America" będzie kolejnym serialem Marvela?

W sieci pojawiły się nowe pogłoski związane z Kinowym Uniwersum Marvela. Kogo dotyczył będzie kolejny serial?

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Trzeba przyznać, ze studio Marvela nie zwalnia tempa jeśli chodzi o seriale, które wejdą w skład uniwersum. Dopiero co ogłoszono, że własne serie otrzymali Ms. Marvel, She-Hulk i Moon Knight, a teraz pojawiły się pogłoski o kolejnej produkcji. Zgodnie z doniesieniami studio jest ponoć na wczesnym etapie tworzenia pomysłu na serię "Miss America".

"Miss America" kolejnym serialem Marvela?

Jak donosi portal We Got This Covered kolejnym serialem Marvela, który ukaże się na platformie Disney Plus będzie "Miss America". Tytułowa bohaterka to America Chavez - latynoamerykańska homoseksualna superbohaterka Marvela. Zamieszkuje ona, wraz z dwiema matkami, wymiar zwany Utopią. Cechują ją przede wszystkim umiejętność latania i supersiła, a kopniakiem zdolna jest otwierać portale między wymiarami. Pseudonim Miss America przyjęła po superbohaterce z lat 40. XX wieku.

Foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"/ Marvel
Foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"/ Marvel
Przeczytaj także "The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision" na pierwszych plakatach. Szykują się zmiany!

W trakcie swojej kariery Miss America była m.in. członkinią Young Avengers. Krążą pogłoski jakoby włodarze Marvela planowali wprowadzić drużynę na ekrany kin, wówczas Chavez mogłaby być jedną z nich. Inną możliwością jest debiut grupy Ultimates w MCU. Na kartach komiksów w jej skład wchodzą Miss America, Black Panther, Kapitan Marvel, Spectrum (aka Monica Rambeau) i Blue Marvel. Możliwości jest wiele, ale na słowa wyjaśnienia musimy jeszcze poczekać. Na ten moment powstanie serialu pozostaje w sferze pogłosek.

Zobacz też: Lista wszystkich filmów i seriali, które trafią na platformę Disney Plus

Tagi: Seriale Disney Marvel Disney Plus