20.01.2017 10:24

Moc „Power Rangers” w pełnym zwiastunie

Jest trochę absurdalnie, ale widowiskowo. Zobaczycie roboty, Kitowców i co najważniejsze nowych Power Rangers. Szykujcie się na zwiastun filmu.

Moc „Power Rangers” w pełnym zwiastunie
foto: kadr z wideo

Obraz w reżyserii Deana Israelite'a na podstawie scenariusza Johna Gatinsa to opowieść o piątce nastolatków, którzy będą musieli ocalić świat od zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach.

Dzięki nowemu zwiastunowi w końcu możemy się przyjrzeć nastoletnim wybrańcom w akcji. Tego nie oferował teaser zaprezentowany podczas New York Comic Con 2016. Teraz możemy również rzucić okiem na to jak prezentują się na ekranie Elizabeth Banks oraz Bryan Cranston.

Obraz ma trafić na ekrany 24 marca 2017 roku, jednak już planuje się kolejne sequele filmu. Oto co o tym mówi firma Saban, do której należą prawa do postaci:

"

Studio Lionsgate to idealne miejsce dla marki „Power Rangers”, by wnieść ją na kolejny poziom. Mają wizję, marketingową odwagę i niesamowite osiągnięcia w wprowadzaniu przełomowych hitów od „Igrzysk śmierci” przez „Zmierzch” aż po serię „Niezgodna”. W partnerstwie z Lionsgate jesteśmy przekonani, że uda się uchwycić świat „Power Rangers” i przetłumaczyć go w unikatowy i zapamiętywalny sposób na język kina. "

Zobaczcie pełny zwiastun „Power Rangers”:

Na ekranie w rolach wojowników ujrzymy Dacre'a Montgomery'ego jako Jasona (Czerwony Wojownik), RJ Cylera jako Billy'ego (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowy Wojownik), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka), Ludi Lina jako Zacka (Czarny Wojownik).

O swojej roli w „Power Rangers” opowiedział Bryan Cranston:

"

Wykorzystujemy motion capture i jest tam też sporo CGI. Według fabuły jest to prawdziwa osoba, która jest uwięziona w innym wymiarze i staje się tym czymś na ścianie, aby móc przemawiać w centrum dowodzenia. Wciąż ma serce i umysł, ale musi wybrać pięciu Power Rangers, by bronić świata. W innym wypadku wszyscy, których do tej pory znali zginą. "

Jak Wam się podoba zwiastun „Power Rangers”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Power Rangers