"Ms. Marvel" ukształtuje przyszłość MCU? Zobaczcie zwiastun nowego serialu Disney+

16.03.2022 10:48
"Ms. Marvel" ukształtuje przyszłość MCU? Zobaczcie zwiastun nowego serialu Disney+ Fot. materiały prasowe/Disney+

Na kilkanaście dni przed premierą serialu "Moon Knight", Marvel postanowił się podzielić zapowiedzią swojej kolejnej produkcji na Disney+ - mowa o pierwszym zwiastunie "Ms. Marvel".

Ms. Marvel - oto pierwszy zwiastun nowego serialu

"Ms. Marvel" to kolejny serial platformy Disney+, który powstał we współpracy z Marvel Studios i należy do świata Marvel Cinematic Universe. Główną bohaterką jest nastoletnia Kamala Khan, która jest absolutną fanatyczką Avengers, a zwłaszcza Kapitan Marvel. Jak widzimy w zwiastunie, dziewczyna nie ma zbyt dużo szczęścia w życiu socjalnym i szkolnym, a jej egzystencja zostaje wywrócona do góry nogami, kiedy znajduje kosmiczny artefakt dający jej supermoce.

Polecamy

Krótko mówiąc, "Ms. Marvel" będzie takim "Bajerem z Bel-Air" w wersji superbohaterskiej. Wiecie, komedia z nastolatką w roli głównej, nagłe wywrócenie życia do góry nogami i poznanie na własnej skórze świata, o którym się tylko słyszało... Wszystko się zgadza. Zwiastun nadchodzącego serialu zobaczycie poniżej:

Sama Ms. Marvel zadebiutowała na kartach komiksu w 2013 roku i całkiem szybko zaskarbiła sobie przychylność odbiorców. Już teraz wiadomo, że postać, którą poznamy w serialu, będziemy mogli oglądać także na wielkim ekranie. Kamala Khan ma bowiem pojawić się w "The Marvels" już w lutym 2023 roku.

Polecamy

Showrunnerką i główną scenarzystką serialu jest Bisha K. Ali, która współpracowała już przy serialu Disneya/Marvel Studios "Loki" oraz miniserialu Hulu "Cztery wesela i pogrzeb" w roli scenarzystki.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Iman Vellani, Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Matt Lintz, Zenobia Shroff czy Mohan Kapur. Premiera serialu jest planowana na 8 czerwca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.