Multikino ponownie otwiera drzwi. Pierwsze seanse już jutro. Repertuar Was zaskoczy

18.06.2020 13:26
Multikino ponownie otwiera drzwi. Pierwsze seanse już jutro. Repertuar Was zaskoczy Fot. . Jan ZDZARSKI/East News (zdjęcie poglądowe)

Sieć multipleksów Mulitkino ogłosiła właśnie, że już jutro ponownie otworzy swoje wrota dla kinomaniaków.

Wczoraj informowaliśmy, że sieć multipleksów Cinema City ogłosiła, że otworzy drzwi dla klientów już 3 lipca. Niedługo potem zawtórowała im sieć Helios. Dzisiaj dowiadujemy się, że sieć Multikino otworzy się dwa tygodnie wcześniej, a konkretniej – już jutro, tj. w piątek 19 czerwca. Jest tylko pewien haczyk.

Przeczytaj także

Oświadczenie sieci 

Multikino poinformowało o decyzji za pośrednictwem swojej strony internetowej. Paweł Świst, prezes zarządu, w ten sposób mówi o ponownym otwarciu:

Dziś świat jest inny niż trzy miesiące temu i Multikino dostosowało się do obecnej sytuacji. Natomiast to co od lat jest u nas niezmienne, to najlepsze produkcje filmowe z najwyższą jakością obrazu i dźwięku oglądane w komfortowych warunkach. Po wznowieniu działalności w repertuarze filmowym widzowie znajdą nowe produkcje, tytuły, które były w kinach na początku 2020 r. oraz kultowe filmy, które zawsze warto zobaczyć na wielkim ekranie.

Przeczytaj także

Multikino otwiera się ponownie 19 czerwca

Multikino otworzy 19 czerwca tylko 10 kin na terenie Polski. Kolejne otworzą się właśnie 3 lipca, tak jak konkurencja.

Przeczytaj także

Co pojawi się w repertuarze?

Repertuar może Was zaskoczyć. Szefostwo Multikina zdecydowało bowiem, że w pierwszych dniach ponownego otwarcia, zagra nie tylko filmy, które prezentowało w marcu, ale także zestaw starszych filmów, które zaskarbiły sobie przychylność widowni.

Dziś świat jest inny niż trzy miesiące temu i Multikino dostosowało się do obecnej sytuacji. Natomiast to co od lat jest u nas niezmienne, to najlepsze produkcje filmowe z najwyższą jakością obrazu i dźwięku oglądane w komfortowych warunkach. Po wznowieniu działalności w repertuarze filmowym widzowie znajdą nowe produkcje, tytuły, które były w kinach na początku 2020 r. oraz kultowe filmy, które zawsze warto zobaczyć na wielkim ekranie – dodaje Paweł Świst.

W ten sposób, obok pierwszego polskiego slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, thrillera „Niewidzialny człowiek” oraz młodzieżowej produkcji „Wierzę w Ciebie”, z gwiazdą „Riverdale” na pokładzie, widowie zobaczą także: „Jokera”, „Parasite”, „Thor: Ragnarok”, czy serię filmów o Harrym Potterze.

Przeczytaj także

Czytaj także: "W lesie dziś inie zaśnie nikt" [RECENZJA]

Włodarze sieci musieli zauważyć, że Potteromania zatoczyła kolejne koło, dzięki niedawnemu pojawieniu się serii słynnych filmów na platformie streamingowej Netflix. Produkcje na bazie powieść J.K Rowling nie schodziły przez tygodnie z listy najchętniej oglądanych produkcji. A teraz Multikino proponuje kinomaniakom wizytę w kinie na serii kultowych

Nie zabraknie też polskich akcentów, pod postacią: „365 dni”, „Zenek”, „Swingersi”, czy „Najświętsze serce”.

Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powróci animacja „Naprzód” i „Gang zwierzaków” oraz kultowy „Zwierzogród”. 

Czytaj także: "Niewidzialny człowiek" [RECENZJA]

Do których kin będziemy mogli zawitać już jutro?

Są to następujące placówki:

  • Poznań 51
  • Poznań Stary Browar
  • Poznań Malta
  • Warszawa Ursynów
  • Warszawa Targówek
  • Warszawa Wola
  • Warszawa Złote Tarasy
  • Warszawa Młociny
  • Zgorzelec
  • Pruszków
Przeczytaj także

Czytaj także: „xABo: Ksiądz Boniecki” – zobacz zwiastun filmu dokumentalnego.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.