03.12.2019 13:44

Na polskiej premierze "Wiedźmina" Netflix zaprezentuje aż trzy odcinki serialu?

"Wiedźmin" już niedługo zadebiutuje na platformie Netflix. Zanim to się stanie, odbędą się przedpremierowe pokazy serialu. Według niepotwierdzonych informacji, w Polsce twórcy zaprezentują aż trzy odcinki.

Wiedźmin
foto: kadr z serialu Wiedźmin

Na serial "Wiedźmin" czekają miliony fanów na całym świecie, ale w szczególności Polacy. W końcu produkcja z Henrym Cavillem w roli głównej powstała na bazie twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Już niedługo odbędzie się specjalne wydarzenie, na którym obecni będą twórcy i gwiazdy serialu. Zaprezentują fragment nadchodzącej produkcji. Okazuje się, że Netflix pokaże nie jeden, a aż trzy odcinki "Wiedźmina".

"Wiedźmin" - przedpremierowy pokaz serialu w Warszawie

Od kilku tygodni po sieci krążą informacje dotyczące o przedpremierowym pokazie "Wiedźmina", który odbędzie się w Warszawie tuż przed oficjalną premierą na platformie Netflix. W specjalnym wydarzeniu mają brać udział twórcy serialu - shworunnerka Lauren Schmidt Hissrich oraz producent Tomasz Bagiński. To jednak nie wszyscy wyjątkowi goście. Uczestnicy imprezy będą mogli spotkać się z gwiazdami "Wiedźmina" - Henrym Cavillem, Fretą Allan oraz Anyą Chalotrą. Wydarzenie ma odbyć się 18 grudnia 2019 roku. Nie są to jednak oficjalnie informacje prezentowane przez przedstawicieli Netfliksa.

Henry Cavill
Henry Cavill
Przeczytaj także "Wiedźmin" - Tomasz Bagiński o Henrym Cavillu: "On stał się Geraltem"

To jednak nie koniec niespodzianek. Redaktor magazynu "Nowa Fantastyka" Marcin Zwierzchowski zamieścił na Twitterze post, w którym twierdzi, że na polskim pokazie przedpremierowym zobaczymy aż trzy odcinki "Wiedźmina".

"

Swoją drogą, na polskiej premierze w Warszawie Netflix zaprezentuje nie jeden, a trzy odcinki "Wiedźmina". Dobry wybór - po ich obejrzeniu nie będzie wątpliwości, że to naprawdę bardzo dobry serial. "

Zwierzchowski jest jednym z nielicznych przedstawicieli światowych mediów, którzy mieli okazję już zobaczyć "Wiedźmina". Dziennikarz zapewnia, że produkcja nie powinna zawieść oczekiwań widzów. Informacja zawarta w tweecie, podobnie jak doniesienia o warszawskim spotkaniu z twórcami i członkami obsady "Wiedźmina" nie zostały potwierdzone przez przedstawicieli Netflixa.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje. Czy serial spełni oczekiwania?

"Wiedźmin" - kiedy premiera?

Wiedźmin" zadebiutuje w bazie Netfliksa już 20 grudnia 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili między innymi Joey Batey, MyAnna Buring oraz Maciej Musiał. Platforma streamingowa już potwierdziła, że powstanie drugi sezon serialu. Na razie nie zdradzono daty jego premiery.

Foto: materiały prasowe Netflix/ Katalin Vermes
Foto: materiały prasowe Netflix/ Katalin Vermes
Przeczytaj także Maciej Musiał, Henry Cavill i inni na pokaźnej porcji zdjęć z "Wiedźmina"

Zobacz też: Wiedźmin będzie słowiański. Część potworów stworzono inspirując się polskim folklorem [WIDEO]

Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill