24.02.2020 09:13

Na tajemniczej stronie pojawiły się nowe zwiastuny 3. sezonu "Westworld"

Na dystopicznej stronie internetowej pojawiły się ukryte zwiastuny trzeciego sezonu hitu HBO pod tytułem "Westworld". Jak prezentują się zapowiedzi.

Westworld
foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER

20 lutego 2020 roku HBO zaprezentowało oficjalny zwiastun trzeciego sezonu "Westworld". To jednak nie wszystkie zapowiedzi serialu, które trafiły do sieci. Okazuje się, że twórcy postanowili zabawić się z fanami i ukryli kilka kolejnych trailerów w sieci.

"Westworld" sezon 3 - ukryte zwiastuny serialu HBO

Jak podaje Gizmodo, użytkownik Reddita o nicku  MTC_Chickpea wpadł na trop nowych zwiastunów 3. sezonu "Westworld". Znalazł je na stronie Incite - serialowej firmie, zbierającej ogromną ilość danych stworzona przez Liama Dempseya Seniora. Prawdziwa strona fikcyjnej organizacji zadebiutowała w sieci w listopadzie 2019 roku i od początku była związana z promocją serialu.

Westworld
Westworld
Przeczytaj także "Westworld" - do sieci trafił zwiastun 3. sezonu popularnego serialu HBO

Po wejściu na InciteInc.com należy wejść w zakładkę Privacy Act, znajdującej się na stronie głównej. Po kliknięciu w nią pojawia się napis informacyjny, a następnie kod źródłowy, który zaczyna glitchować. Po kilku sekundach automatycznie odpala się zupełnie nowy zwiastun trzeciego sezonu "Westworld". 

To jednak nie wszystko. Kolejna zapowiedź jest stylizowana na wideo promocyjne firmy Incite. 

Trzeci trailer został z kolei utrzymany w klimacie... komedii romantycznej.

Materiał wykorzystany w ukrytych trailerach nie jest nowy. Pochodzi z wcześniejszych zapowiedzi. Nowe zwiastuny różnią się jednak montażem i klimatem. Jak widać, pomysłowość twórców seriali nie zna granic!

Westworld 2 kadr
Westworld 2 kadr
Przeczytaj także „Westworld”: Czy jesteś w stanie rozszyfrować tajemny kod, który prowadzi do ukrytego zwiastuna 2. sezonu?

"Westworld" sezon 3 - kiedy premiera?

W obsadzie serialu zobaczymy ponownie Evan Rachel, Jeffreya Wrighta, Tessę Thompson, Thandie Newton oraz Eda Harrisa. Wśród nowych twarzy pojawią się Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul. Nowy sezon "Westworld" będzie liczył mniej odcinków niż poprzedni. Trafi na antenę HBO i do biblioteki HBO GO już 15 marca 2020 roku.

Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Westworld"/ HBO
Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Westworld"/ HBO
Przeczytaj także Teaser 3. sezonu "Westworld" zdradził datę premiery. Kiedy ukażą się nowe odcinki?

Zobacz też: Nadchodzi powrót "Przyjaciół". Serial doczeka się odcinka specjalnego

Tagi: Seriale HBO Westworld